Przed nami kolejny, sportowy wakacyjny weekend, a w nim nowe propozycje na aktywnie spędzony czas. Zobaczcie co Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla mieszkańców Elbląga na najbliższe dni.

Hulaj-nóżka (sobota, 30 lipca)

To już druga edycja imprezy zorganizowanej dla wszystkich dzieci do 12 lat. Podczas zawodów odbędą się starty na rowerkach biegowych i hulajnogach, w różnych kategoriach wiekowych, a także na różnych trasach. Kręćcie z nami kółeczka na Torze Kalbar, a otrzymacie pamiątkowe medale za udział w zawodach pełnych emocji. Limit uczestników został już osiągnięty, zatem zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Turniej siatkówki plażowej (niedziela, 31 lipca)

Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki plażowej do Piastowa (Gmina Milejewo) na wakacyjny turniej, w którym uczestnicy powalczą medale oraz Puchar Dyrektora MOSiR w Elblągu. Areną zmagań będzie boisko IKS ATAK, a cała zabawa rozpocznie się o godzinie 10:00.

Team Karaś (piątek, 29 lipca)

O godzinie 18:30 towarzyszymy grupie Team Karaś Elbląg podczas tradycyjnych treningów biegowych, które odbywają się na terenie Bażantarni. Zbiórka uczestników organizowana jest przy muszli koncertowej, a udział w bezpłatnym treningu może wziąć każdy miłośnik biegania w terenie.

Tor „Kalbar” (piątek-niedziela)

Boiska do siatkówki i koszykówki, piłki ręcznej i nożnej, korty tenisowe oraz tor wrotkarski – to wszystko pozostaje do dyspozycji elblążan. Do końca wakacji wszyscy chętni mogą korzystać z obiektu przy ul. Agrykola 8 codziennie od godziny 9:00 do 21:00. Przypominamy o konieczności rezerwacji kortów tenisowych (tel. 537-443-376), a także imprezach, które odbywają się na terenie toru w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” (piątek-niedziela)

Tutaj nie trzeba martwić się o pogodę. Na „Dolince” skorzystać można z basenów, atrakcyjnej strefy dziecięcej, jacuzzi i trzech rodzajów sauny. Zapraszamy także do udziału w zajęciach Aqua Fitness oraz Aerobiku dla Seniorów, które odbywają się od wtorku do czwartku.

Spędź tegoroczne Wakacje z MOSiR-em. Do zobaczenia na naszych obiektach!

Tekst i fot. MOSiR