Prosimy o wypełnienie formularza uczestnika zajęć Aktywuj się z MOSiR-em tutaj.

Lodowisko Helena – sala fitness

Sobota, godz. 10:00 (przedszkolaki) i 11:00 (szkolniaki)

Zumba Kids to dla dzieci doskonały sposób na połączenie aktywności fizycznej z dobrą zabawą. Ćwiczenia pod postacią tańca to wspaniała alternatywa dla klasycznej gimnastyki. Zumba dla dzieci została opracowana tak, by milusińscy czuli się jak najlepiej podczas wykonywanych grupowo układów. Często dla urozmaicenia zajęć wprowadza się gry i zabawy taneczne, które szczególnie wzbudzają zainteresowanie uczestników. Zumba dla dzieci ma przede wszystkim stanowić formę niewymuszonej przyjemności, która dodatkowo korzystnie wpływa na rozwój. Ćwicząc w grupach, uczestnicy ponadto poznają się z rówieśnikami, umacniając więzi społeczne, które także są niezwykle istotne na każdym etapie życia.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 10:00 (przedszkolaki) oraz 11:00 (szkolniaki) w sali fitness w budynku Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Zajęcia poprowadzi Magdalena Krupa. Liczba miejsc ograniczona. Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a cena karnetu upoważniającego do wejścia 4 razy w miesiącu to 60 zł. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą karnetów, dzięki którym łatwo i szybko można opłacić bilet wstępu na obiekty MOSiR oraz nabyć wejściówki na wszystkie zajęcia programu Aktywuj się z MOSiR-em. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.