Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich fanów siatkówki plażowej. Już w najbliższą niedzielę, 31 lipca, od godz. 10:00, na boisku w Piastowie odbędzie się pierwszy wakacyjny turniej w tej dyscyplinie. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR w Elblągu tradycyjnie wpisuje się w program wakacyjnych imprez. Spotkamy się jednak tym razem na boisku, znajdującym się w Piastowie, na terenie IKS ATAK (Gmina Milejewo 82-316, Piastowo 55). Jest to szansa dla wszystkich zainteresowanych, na aktywne spędzenie wolnego czasu na funkcjonalnym obiekcie, w atrakcyjnej lokalizacji. Dla najlepszych przygotowane będą natomiast medale i puchary. Podczas turnieju będzie obowiązywał „brazylijski” system rozgrywek.

Zgłoszenia do turnieju o przyjmowane będą są do czwartku, 28 lipca, do godz. 23:59, poprzez formularz Google tutaj. Ilość zespołów jest ograniczona, limit 16 drużyn, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie tutaj.

Program Wakacji z MOSiR-em dostępny jest tutaj.