Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu w okresie letnim organizuje bezpłatne imprezy i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Co roku ciekawy program „Wakacji z MOSiR-em” jest realizowany we współpracy z wieloma instytucjami, firmami, stowarzyszeniami i klubami sportowymi.

Podczas tegorocznych wakacji odbędą się różnorodne imprezy: wycieczki rowerowe, turnieje koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, tenisa stołowego, zawody pływackie, zawody na hulajnogach i rolkach, biegi czy festyny. Można także skorzystać z zajęć sportowych, z udziałem trenerów miejscowych klubów. Nowością będą m.in. Mini Olimpiada, Rolkowisko na Lodowisku Helena oraz Festiwal Sportów Wodnych.

W ramach Wakacji z MOSiR-em wewnątrz Lodowiska Helena ustawiona będzie strefa gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Znajdą się tam stoły do tenisa stołowego, cymbergaje, piłkarzyki, trampoliny czy mini tor do kręgli. Będzie ona czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00.

Zapraszamy do uczestnictwa zarówno najmłodszych, jak i dorosłych mieszkańców Elbląga. Udział we wszystkich zajęciach, proponowanych w ramach „Wakacji z MOSiR-em”, jest bezpłatny.

ORGANIZATOR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Dział organizacji imprez i marketingu – tel. (55) 625 63 06
Sekretariat – tel. (55) 625 63 00
e-mail: imprezy@mosir.elblag.eu

WSPÓŁORGANIZATORZY

Urząd Miejski w Elblągu, Elbląski Szkolny Związek Sportowy, Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu, 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Szkoła Pływania „Maluchy Pływają”, TeamKaraś Elbląg, Grupa Wodna, Komenda Miejska Policji w Elblągu, Nadleśnictwo Elbląg, UKS Wikingowie Elbląg, Elbląski Klub Orienteringu GRYF, UKS Szóstka Elbląg, EKS Mlexer Elbląg, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, WORD Elbląg.

OFERTA DLA GRUP KOLONIJNYCH

Aby zarezerwować strefę gier i zabaw na lodowisku należy skontaktować się
telefonicznie pod numerem 55 625 63 15 lub mailowo na adres: mosir@mosir.elblag.eu

W ofercie strefy są dostępne: stoły do tenisa stołowego, cymbergaje, stoły do piłkarzyków, mini kręgle oraz trampoliny.

Koszt rezerwacji: 70 zł/h (grupa do 15 osób)