Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu w okresie letnim organizuje bezpłatne imprezy i zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Co roku przygotowujemy ciekawy program atrakcji „Wakacje z MOSiR-em”. Program ten jest realizowany przy wsparciu wielu instytucji, firm, stowarzyszeń i klubów sportowych. Sprawdź szczegółowy program z podziałem na obiekty oraz w kolejności chronologicznej.

Podczas tegorocznych wakacji odbędą się różnorodne imprezy: wycieczki rowerowe, turnieje koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, tenisa stołowego, zawody pływackie, zawody na hulajnogach i rolkach, biegi czy festyny. Można także skorzystać z zajęć sportowych, z udziałem trenerów miejscowych klubów. Nowością będą m.in. wycieczki kajakowe, zawody na rowerkach wodnych.

W ramach Wakacji z MOSiR-em na płycie Lodowiska Helena ustawiona będzie strefa gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. Znajdą się tam stoły do tenisa stołowego, cymbergaje, piłkarzyki, boisko do mini piłki nożnej, trampoliny czy mini tor do kręgli. Jest ona czynna od poniedziałku do piątku.

Zapraszamy do uczestnictwa zarówno najmłodszych jak i dorosłych mieszkańców Elbląga. Udział we wszystkich zajęciach, proponowanych w ramach „Wakacji z MOSiR-em” jest bezpłatny.

Szczegółowy program z podziałem na obiekty.

Szczegółowy program w kolejności chronologicznej.

OFERTA DLA GRUP KOLONIJNYCH

Aby zarezerwować strefę gier i zabaw na lodowisku należy skontaktować się
telefonicznie pod numerem 55 625 63 15 lub mailowo na adres: mosir@mosir.elblag.eu