Prosimy o wypełnienie formularza uczestnika zajęć Aktywuj się z MOSiR-em tutaj.

Sala Fitness Krytego Lodowiska

Wtorki godzina 19:30 grupa początkująca, godzina 20:30 grupa zaawansowana

Czwartki godzina 19:30 grupa zaawansowana, godzina 20:30 grupa początkująca

Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku/fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godz. 19:30 i 20:30 w sali fitness Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Istnieje możliwość korzystania z kart: Multisport, Fit Profit, Medicover, PZU Sport.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą karnetów, dzięki którym łatwo i szybko można opłacić bilet wstępu na obiekty MOSiR oraz nabyć wejściówki na wszystkie zajęcia programu Aktywuj się z MOSiR-em. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.