Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Karowa 1
82-300 Elbląg
tel. 55 625 63 00
fax 55 625 63 10

mosir@mosir.elblag.eu

Dyrektor
Marek Kucharczyk
tel. 55 625-63-00

Zastępca Dyrektora
Adam Krause
tel. 55 625-63-00

Sekretariat MOSiR
Marta Nakielska
tel. 55 625-63-00
fax 55 625-63-10
mosir@mosir.elblag.eu

Dział Księgowości, Rachuby i Płac Główny księgowy
Maria Bojczuk
tel. 55 625-63-80

Z-za głównego księgowego
Anna Sas-Kuźnicka
tel. 55 625-63-04
anna.sas.kuznicka@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. płac i księgowości
Anna Kraciuk
tel. 55 625-63-07
anna.kraciuk@mosir.elblag.eu

Dział Administracyjny
Kierownik – Agnieszka Bienert
tel. 55 625-63-03
agnieszka.bienert@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. organizacyjno-pracowniczych
Izabela Strach
tel. 55 625-63-11
izabela.strach@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. zamówień publicznych i administrowania obiektami
Olga Sampławska
tel. 55 625-63-12
zamowienia@mosir.elblag.eu

Stanowisko ds. administrowania obiektami i transportem
Justyna Kowal
tel. 55 625-63-16
justyna.kowal@mosir.elblag.eu

Ekipa techniczna
Kierownik – Leszek Jankowski
tel. 55 625-63-82
tel. kom. 534-039-513
leszek.jankowski@mosir.elblag.eu

Specjalista ds. technicznych
Robert Szczep
tel. 55 625-63-91
robert.szczep@mosir.elblag.eu

Główny specjalista ds. informatyki i ochrony danych
Wiktor Sampławski
tel. 55 625-63-21
wiktor.samplawski@mosir.elblag.eu
iod@mosir.elblag.eu

Specjalista ds. BHP i PPOŻ
Tomasz Żełobowski
tomasz.zelobowski@mosir.elblag.eu

Hala Sportowo-Widowiskowa
Al. Grunwaldzka 135
Sekretariat
Justyna Jeziorska – stanowisko ds. organizacyjno-administracyjnych
tel. 55 625-62-00
sekretariat@hsw.elblag.pl

Kierownik
Krzysztof Fedak
tel. 55 625-62-05
krzysztof.fedak@mosir.elblag.eu

Kierownik kompleksu obiektów basenowych
Marcin Jezierski
tel. 55 625-60-55
marcin.jezierski@mosir.elblag.eu

Główny specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych
Agnieszka Sar
tel. 55 625-60-56
agnieszka.sar@mosir.elblag.eu

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka
ul. Moniuszki 25
Recepcja
tel. 55 625-60-60 i 55 625-60-61
Administracja
tel. 55 625-60-50

Kryta Pływalnia ul. Robotnicza 68
Recepcja
tel. 55 625-63-90
Administracja
tel. 55 625-63-81

Kompleks obiektów sportów zimowych i letnich (Kryte Lodowisko i Tor Kalbar)
Kierownik – Marek Chruszczyk
tel. 55 625-63-15
marek.chruszczyk@mosir.elblag.eu

Kryte Lodowisko Helena
Recepcja
tel. 55 625-63-13

Tor Wrotkarsko-Łyżwiarski Kalbar
Recepcja
tel. 537-443-376

Kompleks boisk piłkarskich i obiektów rekreacyjno-sportowych
Kierownik – Arkadiusz Ziółkowski
arkadiusz.ziolkowski@mosir.elblag.eu

Dział Organizacji Imprez i Marketingu
Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu

Natalia Szrama
tel. 55 625-63-20
natalia.szrama@mosir.elblag.eu
imprezy@mosir.elblag.eu

Specjalista ds. marketingu i reklamy
Łukasz Wesołowski
tel. 55 625 63-06
lukasz.wesolowski@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Marek Kamm
tel. 55 625-63-06
marek.kamm@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Daniel Szupłak
tel. 55 625-63-06
daniel.szuplak@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Michał Libuda
tel. 55 625-63-06
michal.libuda@mosir.elblag.eu

Instruktor sportu
Haris Helač
tel. 55 625-63-06
haris.helac@mosir.elblag.eu