Przystanie

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Przystanie
ul. Radomska 5
82-300 Elbląg

Przystań kajakowa

Przystań kajakowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji położona na lewym brzegu rzeki Elbląg, przy ul. Radomskiej 5. W skład obiektu wchodzi nabrzeże z pomostami, budynek socjalny, z siłownią i szatniami oraz hangarami do przechowywania kajaków i łodzi. Z obiektu korzystają zawodnicy klubów UKS Silvant Kajak Elbląg i PKS Korony Elbląg.

Przystań żeglarska

Przystań żeglarską prowadzi Jachtklub Elbląg. W basenie żeglarskim znajduje się 77 miejsc postojowych: część w y-bomach przy pomoście pływającym, część bezpośrednio przy betonowym nabrzeżu. Dostęp do wody i prądu jest możliwy z każdego miejsca cumowniczego. Ogólnodostępne sanitariaty z WC, umywalkami i prysznicem z zimną wodą dostępne są całą dobę nieodpłatnie dla użytkowników mariny.

Ciepły prysznic, za dodatkową opłatą możliwy jest w godzinach 6.00-21.00.

Wpłynięcie i wypłynięcie z portu należy zgłaszać każdorazowo bosmanowi pod numerem 729 877 072 lub pracownikom recepcji osobiście lub telefonicznie pod numerem 55 232 67 20.

Prosimy o zapowiadanie wizyt w porcie i potwierdzenie dostępności miejsc cumowniczych.

Do użytku dostępny jest również 10 tonowy dźwig. Postój zimowy jachtu jest możliwy w nowo wyremontowanym hangarze lub na parkingu na zewnątrz. W zasobach Jachtklubu jest również szkutnia do prowadzenia prac remontowych (z małym dźwigiem)