Prosimy o wypełnienie formularza uczestnika zajęć Aktywuj się z MOSiR-em tutaj.

Kryta Pływalnia – sala fitness

Środa, godz. 19:15

Zajęcia Zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń, które mają na celu wpłynąć korzystnie na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Ćwiczenia pomagające zwiększyć przestrzenie między tzw. dyskami kręgosłupa, a poszczególnymi kręgami, co niweluje bóle w kręgosłupie, wynikające z „siedzącego trybu życia”. Za sprawą odpowiednio dobranych ćwiczeń każdy uczestnik w miarę swoich możliwości pracuje nad wzmocnieniem mięśni głębokich ciała, które mają ogromne znaczenie dla odciążenia kręgosłupa.

Zajęcia odbywają się w środy o godz. 19:15 w sali fitness w budynku Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68. Zajęcia prowadzi Urszula Weiss. Liczba miejsc ograniczona. Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie na basenie.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą karnetów, dzięki którym łatwo i szybko można opłacić bilet wstępu na obiekty MOSiR oraz nabyć wejściówki na wszystkie zajęcia programu Aktywuj się z MOSiR-em. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.