Zapraszamy na Lodowisko Helena na zajęcia!


Lodowisko Helena

Wtorek, godz. 18:00 (dla dzieci)
Czwartek, godz. 18:00 (dla młodzieży 12+ i dorosłych)

Prosimy o wypełnienie formularza uczestnika zajęć Aktywuj się z MOSiR-em tutaj.

Trwa kolejny sezon na lodowisku Helena, w trakcie którego można rozpocząć lub kontynuować naukę jazdy na łyżwach. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Natalia Śnigier, profesjonalna trenerka łyżwiarstwa, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg. Maksymalna liczba osób w grupie to 15.

W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z łyżwami lub chcą się doszkolić, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników tego sportu. Każde zajęcia będą trwały 50 minut.

Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach nauki jazdy na łyżwach to 13 zł (dzieci do 12 roku życia) oraz 16 zł (młodzież powyżej 12 roku życia i dorośli). Wejście z Kartą Dużej Rodziny to 11 zł (dzieci do 12 roku życia) oraz 14 zł (młodzież powyżej 12 roku życia i dorośli).

By uczestniczyć nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 10 złotych. Dzieci podczas zajęć będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

Ponadto ślizgawki ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18:00 i 19:00 oraz w weekendy o godz. 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja trwa 50 minut. Więcej informacji oraz cennik na stronie MOSiR.