Grasz na Orliku ze swoją drużyną? Chciałbyś sprawdzić się w turnieju 6×6 i wygrać nagrody? Zapraszamy na wakacyjny turniej piłkarski dla amatorów, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Ruszamy w niedzielę, 3 lipca, na sztucznym boisku przy ul. Skrzydlatej. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Dwóch zawodników gra w piłkę na boisku

Futbol to najpopularniejsza dyscyplina drużynowa na świecie. Także w naszym mieście. Wszystkich jej fanów zapraszamy więc na wakacyjny turniej amatorów. Nie trzeba płacić wpisowych. Rozpocznij aktywnie i sportowo te wakacje i weź udział w naszych zawodach.

Spotykamy się 3 lipca na sztucznym boisku przy ul. Skrzydlatej. Przygotowane będą tam dwa boiska o wymiarach „orlikowych” (60 x 30 m) z typowymi wymiarami bramek (5 x 2 m), na których rozegrany zostanie turniej. Gramy w 6-osobowych składach, a mecze rozgrywane będą w czasie 10 minut każda połowa.

W składzie każdego zespołu można wpisać maksymalnie 8 zawodników (6 podstawowych i 2 rezerwowych). Zapraszamy uczestników, którzy w dniu zawodów mają ukończone 16 lat. Gracze niepełnoletni będą musieli dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna, którą można pobrać tutaj. W imprezie obowiązywać będzie limit zgłoszeń, więc warto się od razu zapisać.

Aby zapisać drużynę prosimy o skorzystanie z formularza tutaj. Trzeba podać nazwę zespołu, dane kontaktowe do kapitana oraz imiona, nazwiska i datę urodzenia zawodników. Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie tutaj. Dla trzech najlepszych drużyn przygotowane będą medale i puchary.

Impreza odbędzie się w ramach Wakacji z MOSiR-em 2022.

Tekst i fot. MOSiR