O CRW Dolinka

Baseny
Przed nami rowerowy weekend
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka
ul. Moniuszki 25
82-300 Elbląg

Recepcja
tel. 55 625 60 60
Sekretariat
tel. 55 625 60 56

Godziny otwarcia:
Codziennie od 6:00 do 22:00

_ _ _ _ _

Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” zostało otwarte w 2015 roku. Co dzień odwiedzane jest przez setki, a nawet tysiące mieszkańców miasta. Na terenie obiektu znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Dolinka to przede wszystkim trzy strefy: sportowa, rekreacyjna i relaksu.

W pierwszej strefie znajduje się basen sportowy, o wymiarach 25×21 m, posiadający 8 torów pływackich. Głębokość basenu wynosi od 1,3 m do 1,9 m. Na pływaków można popatrzeć z wysokości pobliskiej trybuny na 188 miejsc siedzących i 3 miejsc dla osób niepełnosprawnych.

W strefie rekreacyjnej jest dostępny basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci. Basen rekreacyjny posiada wymiary 13,5×7 m oraz głębokość do 1,3 m. Niecka strefy rekreacyjnej natomiast zaoferuje każdemu klientowi szeroki wachlarz atrakcji wodnych: 8 kompletów leżanek z hydromasażem, ławka do masażu powietrznego, sztuczna fala, grzybek wodny, wielopunktowy masaż ścienny czy siatka wspinaczkowa z pływakami. Brodzik dla dzieci jest głęboki do 50 cm. Atrakcje dla najmłodszych to kolorowe zabawki: wieloryb, jeż i foka, motorówka, armatki wodne z dyszami, dwie zjeżdżalnie oraz tunel wodny.

W strefie relaksu na pragnących odprężenia czekają dwie wanny z hydromasażem oraz kompleks saun: sucha, parowa, biosauna o powierzchni 8-12 m2 każda, strefa schładzania z natryskami i basenem schładzającym, biczami wodnymi i natryskami oraz strefa z 6 podgrzewanymi leżakami.

Klienci CRW Dolinka mogą także skorzystać z bufetu, znajdującego się na piętrze obiektu. Bufet oferuje przekąski, dania i napoje. Jest również możliwość zakupu strojów kąpielowych, dmuchanych zabawek i innego sprzętu wodnego.

Przed budynkiem znajduje się parking na 204 miejsca postojowe, w tym 9 dla samochodów osób niepełnosprawnych. Oprócz nich dostępnych jest 9 stanowisk dla samochodów rodzinnych, 10 dla autobusów oraz 30 rowerowych miejsc postojowych przy 15 stojakach.