Jeżeli twoje dziecko lubi ruch oraz zabawę w towarzystwie muzyki, ta informacja powinna Cię zainteresować. Startujemy z nowym formatem zajęć, ukierunkowanym dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, pod nazwą Zumba Kids. Pierwsze spotkanie już w tę sobotę. Będzie ono bezpłatne w ramach Otwartego Tygodnia z Aktywuj się z MOSiR-em.

Zumba Kids to dla dzieci doskonały sposób na połączenie aktywności fizycznej z dobrą zabawą. Zumba dla dzieci została opracowana tak, by milusińscy czuli się jak najlepiej podczas wykonywanych grupowo układów. Często dla urozmaicenia zajęć wprowadza się gry i zabawy taneczne, które szczególnie wzbudzają zainteresowanie uczestników.

Zumba dla dzieci ma przede wszystkim stanowić formę niewymuszonej przyjemności, która dodatkowo korzystnie wpływa na rozwój. Ćwicząc w grupach uczestnicy poznają się z rówieśnikami, umacniając więzi społeczne, które są niezwykle istotne na każdym etapie życia.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 10:00 (przedszkolaki 4-6 lat) oraz 11:00 (szkolniaki 7-12 lat) w sali fitness w budynku Lodowiska Helena (ul. Karowa 1). Prowadzi je licencjonowana instruktorka Zumby oraz Zumby Kids, Magdalena Krupa.

Uwaga! W zajęciach może wziąć udział grupa składająca się z maksymalnie 30 osób. Organizator nie prowadzi zapisów, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.

Po zakończeniu otwartego tygodnia Aktywuj się z MOSiR-em, zajęcia będą płatne zgodnie z obowiązującym cennikiem:

  • jednorazowe wejście – 18 zł
  • karnet 4 wejścia w miesiącu – 60 zł

Zachęcamy także do zapoznania się z nowym harmonogramem oraz skorzystania z pozostałych zajęć organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Poznaj szczegóły.

Tekst i fot. MOSiR