Już niedługo Gdynia stanie się areną jedynej w swoim rodzaju imprezy sportowej – Nocnego Biegu Świętojańskiego. To wydarzenie, które połączy pasjonatów biegania, miłośników marszu Nordic Walking oraz najmłodszych entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie wszystkich miłośników biegania z Elbląga.

Bieg główny na 10 km trasie

Wszystkich, którzy lubią wyzwania, zachęcamy do startu w biegu głównym na 10 km. Start i meta znajdować się będą na wysokości Polsat Plus Areny Gdynia, na ulicy Kazimierza Górskiego, a biegacze ruszą w świętojańską noc głównymi ulicami naszego miasta. Wystrzał startera zabrzmi w piątek, 21 czerwca, punktualnie o godzinie 23:59.

Nordic Walking dla fanów maszerowania z kijami

Jeśli bieganie nie jest w Twoim stylu, nie martw się. Możesz wystartować w marszu Nordic Walking. To doskonała alternatywa dla tych, którzy preferują spacer z kijami, a jednocześnie chcą aktywnie uczestniczyć w sportowym wydarzeniu. Ta forma aktywności pozwoli ci cieszyć się ruchem podczas magicznej atmosfery nocnej Gdyni.

Bieg 2024 – każdy da radę

Kiedy wiesz, że dystans 10 km jest jeszcze zbyt długi by go pokonać, zachęcamy do startu w biegu towarzyszącym, którego długość wynosi dokładnie 2024 metry. To doskonała opcja dla wszystkich zaczynających przygodę z tą formą aktywności ruchowej, chcących poczuć klimat nocnego sportowego święta.

Biegi dla dzieci i młodzieży – rozwijamy pasję od najmłodszych lat

Nocny Bieg Świętojański to także święto dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy biegi dostosowane do ich wieku. Bieg Malucha, Starszaka, Młodzika i Juniora będą doskonałą okazją aby rozwijać pasję do biegania od najwcześniejszych lat i inspirować zdrowy styl życia.

Rejestracja trwa – dołącz do nas

Nie czekaj na ostatnią chwilę, już teraz zapisz się na Nocny Bieg Świętojański w Gdyni i weź udział w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych tego roku w naszym mieście. Bądź częścią niepowtarzalnej nocy, która połączy pasję, rywalizację i radość z aktywności fizycznej.

Do zobaczenia 21 czerwca pod gwiazdami Gdyni. Szczegóły na www.gdyniasport.pl/pl/imprezy/nocny-bieg-swietojanski

Tekst Gdynia Sport