Zainteresowanie zbliżającym się pierwszym Elbląskim Biegiem Nocnym pod Gwiazdami przerosło nasze oczekiwania. Początkowo pula miejsc wynosiła 200, następnie została zwiększona o 50 pakietów, które rozeszły się w tempie ekspresowym. Dla tych, którzy nie zdążyli, mamy dobrą wiadomość – dodajemy ostatnie 30 miejsc na zapisy!

250 osób jest już na liście startowej biegu nocnego po Modrzewinie. Czy uda się wypełnić kolejną pulę miejsc? Medal z pierwszej edycji biegu, to jest coś! Chcemy zwiększyć szansę na jego zdobycie i dodajemy dodatkowe, już ostatnie 30 miejsc. Warto się pospieszyć.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do przyjścia i kibicowania biegaczom. Zawodników namawiamy do wzięcia ze sobą odblaskowych i świecących elementów. Stwórzmy wspólnie niezapomnianą sportową imprezę.

Trasa biegu obejmie ulice Czuchnowskiego, Rosnowskiego oraz Al. Jana Pawła II (w kierunku ronda na wzgórzu) i tą samą trasą będziemy kierować się do linii mety (zobacz mapę biegu). Długość odcinka wyniesie 5 kilometrów, a każdy kto podejmie się wyzwania otrzyma pamiątkowy i unikatowy medal.

Klasyfikacja biegu będzie podzielona na dwie kategorie: generalną kobiet oraz generalną mężczyzn, a nad osiągniętymi wynikami czuwać będzie profesjonalny pomiar czasu. W Nocnym Biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły co najmniej 16 lat w dniu startu. Po dokonaniu zapisu należy uiścić opłatę w wysokości 25 złotych za osobę. Zapoznaj się ze szczegółowym regulaminem.

Aby się zarejestrować, wejdź na www.elektronicznezapisy.pl i postępuj zgodnie z instrukcjami rejestracji. Nie przegap okazji, aby dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia, cieszyć się nocnym bieganiem pod gwiazdami i odkrywać uroki Modrzewiny w nocnej scenerii. Termin zapisów upływa 27 września lub po osiągnięciu limitu uczestników, więc działaj teraz!

Tekst i fot. MOSiR