Najlepszy strzelec wyłoniony będzie po rundzie zasadniczej

Królem strzelców został Tomasz Nowicki z AS TRANS. Statuetka zostanie wręczona podczas XIII Biegu Piekarczyka. Gratulujemy:)

Nazwisko i imięDrużyna123456789101112131415161718Suma
1Nowicki TomaszAS-TRANS21  133253  2 6 3536
2Prusak RadosławMetrotest Elbląg 234 141  1613331134
3Jaworski MichałBaltic Sun Jankowiak142 2213111  2 1 324
4Konieczki JakubStokrotki1 2 4 42 3   1 52 24
5Nazarek DamianIWO SKRAW TEAM22222     1 221 3322
6Mańkowski DawidElektrycy2 4   1123  111   16
7Chęsy TomaszElektrycy3     4    121 21 14
8Siemaszko AdamAS-TRANS     3 2 1  1 22 213
9Ziemski KacperML Polyolefins      1  121212   10
10Rogala JanElektrycy1  2  11 2   1 1  9
11Kuszyk RadosławEl-Skład1 1   31 1      2 9
12Ławniczek KacperElektrycy1   2 1  3     1  8
13Chojnicki MiłoszElektrycy3     1  2   1 1  8
14Pietrzkiewicz WojciechMetrotest Elbląg           2 123  8
15Brzezicki IreneuszAS-TRANS          2 12111 8
16Gira PawełEl-Skład3111    1         7
17Karniewski MarekIWO SKRAW TEAM11  2    1    1 1 7
18Łukasz PrzyłuckiPUB Sąsiedzi         1 23  1  7
19Nowicki PatrykAS-TRANS     3      1 1  27
20Peret MateuszPUB Sąsiedzi 1 211         1  6
21Grzegorz PeretPUB Sąsiedzi   1 3      1  1  6
22Załęski KarolAS-TRANS   2  1     1 2   6
23Nazimek WojtekIWO SKRAW TEAM  1 1     1 1   2 6
24Wulczyński RafałPUB Sąsiedzi   2  1        2 16
25Sla ChriguiBaltic Sun Jankowiak  1      11     216
26Buczkowski PawełStokrotki  2     111 1     6
27Zboch ŁukaszStokrotki 2         1 1   15
28Tymiński MateuszIWO SKRAW TEAM        2   21    5
29Nawarski KrzysztofIWO SKRAW TEAM1 1        1 11   5
30Zając MaciejMetrotest Elbląg  1  3            4
31Jakubowski JakubMetrotest Elbląg 3    1           4
32Kołecki PiotrStokrotki  2 1   1         4
33Czajka DanielML Polyolefins  1  21           4
34Makowski TomaszEl-Skład2        1      1 4
35Ambrożko FilipPUB Sąsiedzi 1   1     1     14
36Zagórski TomaszIWO SKRAW TEAM   1 1     1    1 4
37Płachecki BartoszMetrotest Elbląg 1    1        11 4
38Dziedziewicz SebastianBaltic Sun Jankowiak           1 1 11 4
39Czyżak JakubMetrotest Elbląg 1           1  114
40Sznajder FilipBaltic Sun Jankowiak         1     1 24
41Nawrocki TomaszAS-TRANS   1     11  1    4
42Czurakowski RobertStokrotki1 1     1         3
43Całka MateuszMetrotest Elbląg 1 1          1   3
44Tytek AdrianBaltic Sun Jankowiak       2     1    3
45Kuczmarski OskarBaltic Sun Jankowiak         1 2      3
46Filipowicz TomaszPUB Sąsiedzi1            2    3
47Kamiński ŁukaszIWO SKRAW TEAM 1              2 3
48Biel KamilElektrycy       2    1     3
49Bałdyga PiotrStokrotki  1        11     3
50Gilarski JacekPUB Sąsiedzi   1     1   1    3
51Lubiejewski SebastianEl-Skład2                 2
52Jankowiak GrzegorzBaltic Sun Jankowiak1 1               2
53Oleszak RadosławMetrotest Elbląg  2               2
54Zieliński PawełPUB Sąsiedzi1    1            2
55Wandyk DawidPUB Sąsiedzi     2            2
56Hejda SławomirML Polyolefins      2           2
57Kocięba DanielEl-Skład1    1            2
58Talarek DamianIWO SKRAW TEAM   1      1       2
59Ceglerski CyprianML Polyolefins         11       2
60Rudzianiec JakubML Polyolefins         2        2
61Matczuk PrzemysławEl-Skład         1    1   2
62Rostankowski BartłomiejBaltic Sun Jankowiak           1 1    2
63Wiśniewski SebastianMetrotest Elbląg      1         1 2
64Chmielewski PawełPUB Sąsiedzi         1 1      2
65Truskolaski BartoszPUB Sąsiedzi1                 1
66Czarnuch MarcinPUB Sąsiedzi1                 1
67Chodziński RobertStokrotki 1                1
68Stankiewicz KacperBaltic Sun Jankowiak 1                1
69Ocicki KrystianML Polyolefins   1              1
70Lica MichałElektrycy  1               1
71Jachimowicz MateuszMetrotest Elbląg   1              1
72Glod LeonardStokrotki   1              1
73Krogulec PrzemysławPUB Sąsiedzi    1             1
74Cudzewski  SławomirEl-Skład       1          1
75Huber MateuszEl-Skład       1          1
76Miedziński KrzysztofML Polyolefins     1            1
77Taraszkiewicz HenrykEl-Skład        1         1
78Sznajder JakubBaltic Sun Jankowiak          1       1
79Gałecki TomaszElektrycy         1        1
80Rafalski PatrykIWO SKRAW TEAM         1        1
81Sosnowski GrzegorzStokrotki           1      1
82Grabowski MarcinEl-Skład           1      1
83Kalinowski KrystianElektrycy                1 1
84Brydziński MateuszIWO SKRAW TEAM                1 1
85Drozdowski DawidBaltic Sun Jankowiak                 11
86Królik DamianMetrotest Elbląg                 11
87Boniecki WojciechMetrotest Elbląg                 11
88Sieńczak PiotrStokrotki                 10