GRAND PRIX ELBLĄGA W KOSZYKÓWCE ULICZNEJ 3X3 2022/23

lp.Nazwa ZespołuTurniej 1
12.10.2022

Turniej 2
26.10.2022
Turniej 3
16.11.2022
Turniej 4
30.11.2022
Turniej 5
14.12.2022
Turniej 6
11.01.2023
Turniej 7
08.02.2023
Turniej 8
22.02.2023
Turniej 9
15.03.2023
Turniej 10
29.03.2023
PunktyTurnieje
1.Stalowi2517212125251346
2.ABC1725252517211306
3.Żniwiarze2114171714171006
4.My Tylko Pobiegać141214141214806
5.Dinosaurs Pro8211091011696
6.Amatorzy111112111112686
7.Klapki na oczach1201112219655
8.Question Mark710810810536
9.Gibrzdryk909798425
10.ACL Boyz1097800344
11.Atomówki680000142

W tabeli liczą się najpierw: liczba punktów, większa liczba udziałów w turniejach, większa liczba wyższych pozycji w turnieju, bezpośredni bilans pojedynków w cyklu