1. ZNP Elbląg
  2. LOGBAR IKS Atak Elbląg
  3. Sport SPA Team
  4. KM PSP Elbląg
  5. MAR-EL Instalacje Elektryczne
  6. Merkury Elbląg
  7. KAM&KOLEX
  8. Major i Przyjaciele
  9. MarDar

WYNIKI I FAZY – play off
 GOSPODARZEGOŚCIEWYNIKI
1/4 FINAŁU
I paraZNP ElblągMajor i Przyjaciele 3:0 (25:13,25:13,25:14)
Major i PrzyjacieleZNP Elbląg 0:3 (23:25,23:25,19:25)
II paraLOGBAR IKS Atak ElblągMarDar3:0 (25:10,25:21,25:11)
MarDarLOGBAR IKS Atak Elbląg 0:3 (15:25,25:27,17:25)
III paraSport SPA TeamKAM&KOLEX3:0 (25:16,25:12,25:10)
KAM&KOLEXSport SPA Team 1:2 (14:25,25:21,13:25)
IV paraMAR-EL Instalacje ElektryczneKM PSP Elbląg0:3 w.o.
KM PSP ElblągMAR-EL Instalacje Elektryczne3:0 w.o.
 
WYNIKI II FAZY – play off
 GOSPODARZEGOŚCIEWYNIKI
1/2 FINAŁU
mecz 1ZNP ElblągKM PSP Elbląg3:0 (25:16,25:17,25:19)
KM PSP ElblągZNP Elbląg1:2 (22:25,25:19,20:25)
mecz 2LOGBAR IKS Atak ElblągSport SPA Team2:1 (25:17,20:25,25:21)
Sport SPA TeamLOGBAR IKS Atak Elbląg0:3 (21:25;20:25,13:25)
FINAŁY
o 3 miejsceKM PSP ElblągSport SPA Team1:3 (24:26, 20:25, 25:22, 17:25)
FinałZNP ElblągLOGBAR IKS Atak Elbląg3:0 (26:24, 25:22, 25:17)
 
WYNIKI FAZY – play out (Miejsce 5-9)
 GOSPODARZEGOŚCIEWYNIKI
1. kolejka
Play Out Pauza Mar-El Instalacje Elektrycznex:x
Play Out MarDar Major i Przyjaciele2:1 (23:25,25:18,27:25)
Play Out Mercury Elbląg KAM&KOLEX1:2 (25:23,23:25,26:28)
2. kolejka
Play Out Pauza KAM&KOLEXx:x
Play Out Major i Przyjaciele Mercury Elbląg0:3 (15:25,18:25,20:25)
Play Out Mar-El Instalacje Elektryczne MarDar3:0 (25:20,25:18,25:20)
3. kolejka
Play Out Pauza MarDarx:x
Play Out Mercury Elbląg Mar-El Instalacje Elektryczne0:3 (21:25,16:25,21:25)
Play Out KAM&KOLEX Major i Przyjaciele1:2 (18:25,25:16,18:25)
4. kolejka
Play Out Pauza Major i Przyjacielex:x
Play Out Mar-El Instalacje Elektryczne KAM&KOLEX3:0 (25:14,25:20,25:19)
Play Out MarDar Mercury Elbląg1:2 (28:30,25:14,23:25)
5. kolejka
Play Out Pauza Mercury Elblągx:x
Play Out KAM&KOLEX MarDar2:1 (25:19,25:22,20:25)
Play Out Major i Przyjaciele Mar-El Instalacje Elektryczne2:1 (25:22,20:25,25:23)

TABELA PLAY OUT (MIEJSCE 5-9)

1. MAR-EL Instalacje Elektryczne311010252952391,234
2. Merkury Elbląg2266612762800,985
3. KAM&KOLEX225570,71432602810,925
4. Major i Przyjaciele225570,71432572810,914
5. MarDar134480,52752820,975

W tabeli kolejno nazwa zespołu, zwycięstwa, porażki, punkty, sety wygrane, sety przegrane, stosunek setów, małe punkty zdobyte, małe punkty stracone, stosunek punktów