Już na samym początku Wakacji z MOSiR-em zapraszamy do udziału w pierwszej z cyklu czterech wycieczek kajakowych po rzece Elbląg. Miłośnicy wiosłowania w pierwszą niedzielę lipca będą mieli okazję ujrzeć nasze miasto i okolice z zupełnie innej, mniej znanej perspektywy. Na wycieczkę obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

W towarzystwie przewodnika elbląskiego oddziału PTTK zobaczymy i poznamy z poziomu wody niedostępne na co dzień miejsca Elbląga. Tempo płynięcia będzie bardzo spokojne, dopasowane do możliwości uczestników. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają osoby dorosłe, zaś osoby małoletnie mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodziców (opiekunów). Czas trwania około 2 godziny. Udział w wycieczce jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, gdyż limit miejsc to 20 osób. Zapisz się poprzez formularz Google.

Podczas wycieczki każdy z uczestników jest zobowiązany do przebywania cały czas w kamizelce asekuracyjnej, nałożonej i zapiętej na sobie. Prosimy pamiętać o nakryciu głowy, kremie przeciwsłonecznym, napojach i ewentualnie jedzeniu. Do wiosłowania mogą także przydać się krótkie rękawiczki na dłonie.

Start w niedzielę, 2 lipca, o godz. 10:00 z przystani kajakowej MOSiR przy ulicy Radomskiej 5.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych, darmowych imprezach organizowanych w ramach programu Wakacje z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR