W najbliższych dniach czeka nas wiele sportowych emocji związanych z siatkarskimi i piłkarskimi turniejami w Hali Sportowo-Widowiskowej. Oprócz tego zapraszamy do wzięcia udziału w ćwiczeniach w wodzie oraz aktywności na krytym lodowisku.

Finał siatkarskiej ligi (sobota)

Nadszedł wielki finał Awangarda Volley Ligi. W sobotę o tytuł zagrają zespoły MAR-El Instalacje Elektryczne oraz Oldboys TRUSO ZNP, zaś o trzecie miejsce powalczą Major i Przyjaciele oraz SISLEY. Początek zawodów o godzinie 9:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej, a wstęp na mecze jest wolny. Zapraszamy do kibicowania finalistom.

Futsal na HSW (niedziela)

Piłkarską wiosnę czas rozpocząć. Lada moment hala przy ul. Grunwaldzkiej zamieni się w arenę zmagań futsalowego turnieju, który rozpocznie się o godzinie 10:00. Na parkiecie zamelduje się 6 zespołów, a zawody będą poprowadzone systemem „każdy z każdym”. Spodziewamy się zaciętych pojedynków i prawdziwych, sportowych emocji. Kibice na trybunach są mile widziani.

Aktywnie w wodzie (piątek-sobota)

Jak co piątek i sobotę zapraszamy do wzięcia udziału w ćwiczeniach w Krytej Pływalni. Na rozpoczęcie weekendu proponujemy wieczorne zajęcia Aqua Long (20:00), podczas których spalamy nadmiar zebranych w tygodniu kalorii. Z kolei dzień później spotykamy się z osobami 60+ na wodnej gimnastyce pod nazwą Aqua Senior (11:00 i 12:00).

My wciąż na łyżwach (piątek-niedziela)

Zima trwa, a wraz z nią sezon na lodowisku Helena. W piątek na lodową taflę wejdziemy o 18:00 i 19:00, a w sobotę i niedzielę o następujących porach: 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł, która udostępnia je w cenie 10 zł za parę. Osoby preferujące zajęcia w płaskim obuwiu sportowym, zachęcamy do skorzystania z siłowni zlokalizowanej wewnątrz budynku lodowiska, do której wstęp kosztuje  tylko 5 złotych. Skorzystanie z atrakcji ułatwi biletomat, dzięki któremu można bezgotówkowo opłacić wstęp.

Sport i rekreacja na basenie (piątek-niedziela)

Jacuzzi, hydromasaże, trzy rodzaje saun, beczka z zimną wodą, wodny plac zabaw, nowoczesny tor pływacki – czy potrzeba czegoś więcej, by odpocząć po wymagającym tygodniu pracy? Atrakcje wewnątrz basenu przy ul. Moniuszki czekają na was codziennie od 6:00 do 22:00.

Tekst i fot. MOSiR