W najbliższy czwartek (27 lipca) złapiemy za rakietki i powalczymy o puchary. Zbliża się I Wakacyjny Turniej w Tenisa Stołowego, który organizujemy przy współpracy z Elbląskim Klubem Sportowym „Mlexer”. Zapisy będą odbywały się na miejscu, przed rozpoczęciem turnieju, w sali tenisa stołowego, w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej 135.

Wakacje z MOSiR-em trwają, a w kalendarzu imprez znajdziemy atrakcyjną propozycję dla miłośników popularnego ping-ponga. Sala tenisowa stanie się areną zmagań I Wakacyjnego Turnieju w Tenisa Stołowego, w którym udział mogą wziąć wszyscy chętni. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Turniej zostanie podzielony na trzy kategorie: dziecięcą, dorosłą oraz open (w tej kategorii mogą brać udział osoby niepełnosprawne). System gier zostanie uzależniony od ilości uczestników.

Rozpoczęcie planowane jest o godzinie 10:00, a zapisy wystartują o 9:30. Prawdziwy turniej nie mógłby odbyć się bez ceremonii wręczania nagród, dlatego najlepsi tenisiści otrzymają puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc na podium.

Szczegółowy program Wakacji z MOSiR-em dostępny jest tutaj.

Tekst i fot. MOSiR