W Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” odbędą się zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do przepłynięcia basenu sportowego i do wygrania pamiątkowych medali. Start imprezy w czwartek, 14 lipca, od godziny 9:00. Udział bezpłatny.

Słoneczna pogoda i wakacyjny, wolny czas zachęca dzieci i młodzież do aktywności. Wśród nich jest mnóstwo fanów pływania. Jest to bowiem najlepszy sposobów na relaks, przy jednoczesnym ruchu. Gdy tę przyjemność można połączyć ze sportową zabawą, mamy przepis na idealne spędzenie czwartkowego poranka.

Zawody odbędą się dla dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat, którzy samodzielnie potrafią przepłynąć 25-metrowy basen. Każdy uczestnik będzie mógł zmierzyć się z tym dystansem w dowolnym stylu. Będzie możliwość pokonania tej trasy także z przyrządem, deską lub makaronem.

W czasie zawodów nie będzie pomiaru czasu, ponieważ najważniejsza jest dobra zabawa. Dla każdego przygotowane będą medale. Wszyscy podczas zawodów będą pod opieką ratowników i instruktorów.

Zgłoszenia do zawodów prosimy przesyłać do 12 lipca, do godziny 23:59, na adres imprezy@mosir.elblag.eu. Prosimy w treści wpisać imię i nazwisko dziecka oraz dokładną datę urodzenia. W wyjątkowych przypadkach będzie można zapisać dziecko także w biurze organizatorów, na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Obowiązuje limit 100 uczestników. Sprawdź regulamin tutaj.

Szczegóły wszystkich imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em tutaj.

Tekst i fot. MOSiR