Jeżeli lubisz grać w tenisa ziemnego jest to propozycja dla ciebie. We wtorek, 8 sierpnia, od godziny 17, zapraszamy na wakacyjny turniej w tej dyscyplinie. Będziemy bawić się i rywalizować na dwóch kortach, znajdujących się na Torze Kalbar. Udział w imprezie jest bezpłatny.

To będzie druga edycja wakacyjnego turnieju tenisowego, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Podczas zeszłorocznych zawodów, na kortach wewnątrz Toru Kalbar, pojawiła się spora grupa uczestników. Jest to bowiem coraz bardziej popularna dyscyplina sportu w kraju, nie tylko za sprawą sukcesów naszych reprezentantów.

Zawody odbędą się wyłącznie w kategoriach OPEN dla kobiet i mężczyzn, powyżej 16 roku życia. Zapisy będą prowadzone w biurze zawodów od godziny 16:30. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego, którą można pobrać tutaj. Mecze rozgrywane będą systemem brazylijskim (do dwóch porażek). Każdy pojedynek będzie trwał do 3 gemów. Więcej informacji o zasadach rozgrywek w regulaminie, który dostępny jest tutaj.

Harmonogram wszystkich bezpłatnych wydarzeń, w ramach programu Wakacje z MOSiR-em, dostępny jest na stronie MOSiR tutaj.

Tekst i fot. MOSiR