Wszystkie zapowiedzi pogodowe wskazują na to, że już wieczorem temperatury znaczącą spadną. Największe ochłodzenie przypadnie w okolicy ul. Karowej, zalecamy ciepły ubiór, wszelkie polary, rękawiczki i czapki mile widziane. Zmiana pogody związana jest z otwarciem sezonu łyżwiarskiego!

Piątek, 13 października, nie będzie z pewnością pechowy. Tafla w przygotowaniu, temperatury na zewnątrz spadają, więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich na rozpoczęcie kolejnego sezonu łyżwiarskiego. Zgodnie z decyzją Prezydenta Witolda Wróblewskiego ślizgawka w ten dzień będzie bezpłatna. Na miłośników jazdy na łyżwach czeka więc 1,5 godzinna sesja (od 18:00 do 19:30), oprócz tego zabawy i konkursy, a o gorącą atmosferę i dobrą muzykę zadba DJ.

Od soboty, 14 października, zapraszamy na taflę według harmonogramu. Wtorek, czwartek, piątek o 18:00 i 19:00, a w soboty i niedziele w godzinach 12:20, 13:25, 14:35, 15:40 i 16:50. Każda sesja będzie trwała 50 minut.

Od przyszłego tygodnia zapraszamy również na naukę jazdy na łyżwach:

– wtorki, godzina 18:00 dzieci do lat 12,

– czwartki, godzina 18:00 młodzież od lat 12 i dorośli.

Ceny biletów na lodowisko wynoszą odpowiednio:

  • Normalny – 11 zł
  • Ulgowy – 7,50 zł
  • Grupowy (powyżej 15 osób) – 6,50 zł

Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety na lodowisko można kupić w niższych cenach:

  • Normalny – 8,50 zł
  • Ulgowy – 5,50 zł

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew we własnym zakresie w cenie 10 zł za parę.

Oprócz biletów jednorazowych, w ofercie znajdują się także karnety, które można realizować nie tylko w obiekcie Lodowiska Helena, ale również w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, Krytej Pływalni oraz Torze Kalbar. Karnetem można opłacić również jednorazowe zajęcia w ramach Aktywuj się z MOSiR-em. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność, ale także korzyść z kompleksowego korzystania ze wszystkich atrakcji w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Więcej szczegółów na stronie www.mosir.elblag.eu.

Serdecznie zapraszamy w piątek, 13 października, na godz. 18:00 na pierwszą w tym sezonie ślizgawkę. Wstęp wolny.

Tekst i fot. MOSiR