Głównym celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na leczenie i kupno specjalistycznego sprzętu. W tym roku Orkiestra gra dla osób, które w wyniku pandemii doświadczyły chorób płuc. Jeśli chcesz pomóc w zbiórce, możesz to zrobić między innymi wystawiając przedmiot/usługę na licytację.

Gadżety, koszulki, książki, płyty, upominki czy talony na wszelkiego rodzaju usługi. Te i wiele innych fantów można przekazać na licytację, podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które będą potem licytowane na aukcjach allegro, w lokalnych sztabikach oraz podczas imprez centralnych.
Przedmioty i inne propozycje przyjmujemy w:
– Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Karowa 1 (budynek Lodowiska – sekretariat) w godz. 8:00 – 15:00, od 15:00 do 18:00 w bufecie Lodowiska Helena
– Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu, ul. Związku Jaszczurczego 17 (p. 26) – od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00

– elektronicznie poprzez przesłanie na adres wosp.elblag@gmail.com informacji o chęci wystawienia produktu elektronicznego np. banner, artykuł, vouchery. W odpowiedzi prześlemy formularz do wypełnienia.

Na gadżety czekamy do 19 stycznia. Po wystawieniu Państwa przedmiotu, produktu lub usługi na Allegro, zachęcamy do udostępnienia informacji o aukcji również w Państwa mediach społecznościowych, niech jak najwięcej osób ma szansę licytować.
Dołącz do najfajniejszej Orkiestry na świecie!

Tekst MOSiR Elbląg