Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza na kolejny sezon nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży. Na początku września odbędą się bezpłatne zajęcia organizacyjne w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Zapisz dziecko na wybrany termin.

Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sportów. Jest to umiejętność, która najłatwiej nauczyć się w młodym wieku. Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą, a Ci bardziej doświadczeni będą mogli doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności i wiek poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od grupy wybranej przez instruktora. Fachowa kadra i przyjemna atmosfera to nieodłączne elementy wszystkich zajęć.

Zajęcia organizacyjne na naukę pływania w Krytej Pływalni odbędą się 6 i 7 września. Każdego dnia zapraszamy na 3 sesje. Maksymalna liczba dzieci w czasie każdej sesji to 40 osób. Zapisy na każda godzinę odbywają się poprzez formularze online (kliknij w wybraną godzinę):

Środa, 6 września: 17:00, 17:30, 18:00

Czwartek, 7 września: 18:00, 18:30, 19:00

Jeżeli dziecko brało udział w poprzednich edycjach nauki pływania z MOSiR-em i chce nadal doskonalić swoje umiejętności, zachęcamy do zapisów bezpośrednio przez formularz, bez konieczności uczestniczenia w zajęciach organizacyjnych. Zapisy dla dzieci kontynuujących naukę pływania z MOSiR-em odbywają się tutaj.

UWAGA: dzieci, które wezmą udział w spotkaniu organizacyjnym, będą wchodziły do wody, więc muszą mieć stroje kąpielowe oraz klapki basenowe. Rodzice również powinni posiadać klapki.

Udział w zajęciach organizacyjnych jest bezpłatny. Koszt udziału dziecka w kolejnych zajęciach nauki i doskonalenia pływania: 26 zł / 1 wejście, 160 zł / 8 wejść w miesiącu, 95 zł / 4 wejścia w miesiącu, 530 zł / karnet open  (ok. 32 zajęcia w semestrze).

Więcej informacji dostępnych będzie podczas zajęć organizacyjnych oraz pod numerem telefonu 55 625-63-81.

Tekst i fot. MOSiR