Festyn w wodzie to ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego popołudnia. Centrum Rekreacji Wodnej zaprasza całe rodziny na wyjątkowy, piątkowy wieczór w basenie. Dla najmłodszych będą przygotowane ciekawe wyzwania, a dorośli także nie zaznają nudy.

„Rodzinna noc na Dolince” to zabawa dla małych i dużych. W towarzystwie muzyki i świetlnej oprawy będziemy wszyscy razem bawić się w wodzie. Najmłodsi spróbują poradzić sobie z wieloma wodnymi zadaniami, a pokonanie każdej przeszkody wiązać się będzie z nagrodami. Proponujemy zabrać ze sobą wszelkiego rodzaju dmuchańce, takie jak piłki, koła czy dmuchane zwierzęta.

W strefie rekreacyjnej zorganizowane będą stacje, a przy brodziku znajdzie się scena, na której pojawi się DJ. W przerwach między zabawami i konkursami można będzie odpocząć w strefie chillout, w której znajdą się leżaki, stoliki oraz bar. Nie zabraknie kolorowych napoi, przekąsek czy lodów. Prosimy pamiętać o zabraniu karty płatniczej lub ewentualnie gotówki. W basenie sportowym odbędą się także zajęcia Aqua Fitness i doskonalenia pływania z Marcinem Trudnowskim z Grupy Wodnej.

„Rodzinna noc na Dolince” odbędzie się w piątek, 3 marca, w godzinach 20-22. Koszt biletu na dwugodzinną imprezę to 20 zł za osobę. Bilety można kupić już teraz w kasie CRW Dolinka. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do szybkiego zakupu.

Tekst i fot. MOSiR