W ramach Wakacji z MOSiR-em zapraszamy do skorzystania z wodnej propozycji. Na rzece Elbląg będzie można popływać na rowerach wodnych, pokonując jednocześnie przygotowany tor. Udział w zabawie jest bezpłatny, a dla każdego uczestnika, przygotowane będą słodkie nagrody.

Startujemy w środę, 2 sierpnia, o godzinie 16:30. W biurze imprezy, znajdującym się na Przystani Grupy Wodnej, od godziny 16:00 będą przyjmowane zgłoszenia wszystkich chętnych. Po wypełnieniu stosownego oświadczenia, będzie można wybrać się na wycieczkę, między dwoma mostami na miejscowej rzece. Przygotowane zostaną tam specjalne boje, które będzie trzeba ominąć. Pływamy do 18:30.

Zachęcamy do udziału drużyny, od 2-5 osób. Przypominamy, że w imprezie mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu jej organizowania ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w zabawie wyłącznie pod opieką i bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie tutaj.

Harmonogram wszystkich bezpłatnych wydarzeń, w ramach programu Wakacje z MOSiR-em, dostępny jest na stronie MOSiR tutaj.