Wakacyjne zawody pływackie właśnie dobiegły końca. W Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” zameldowało się blisko 70 uczestników, a każdy z nich spisał się na medal. Zobacz galerię z tego wydarzenia.

Duże zainteresowanie zawodami przełożyło się na frekwencję. Na miejscu zjawili się wszyscy zainteresowani, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. Miejsca startowe zajmowali najpierw najmłodsi, natomiast w końcowej fazie wystąpili najstarsi.

Celem każdego uczestnika było pokonanie dowolnym stylem 25-metrowego dystansu, jednak chętni mogli podjąć próbę przepłynięcia dwóch długości, o ile wszyscy uczestnicy danego wyścigu wyrazili na to chęć. Podczas imprezy nie obowiązywał pomiar czasu, gdyż tutaj liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Ponadto każdy, kto podjął się próby wystąpienia w zawodach, otrzymał nagrodę w postaci pamiątkowego medalu oraz słodkiego upominku.

Na sam koniec, po zakończeniu ostatniego wyścigu, grupa mogła przenieść się na teren rekreacyjny i korzystać z dostępnych atrakcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę, a rodzicom za obecność na trybunach i dopingowanie naszych bohaterów.

Na tym nie kończą się Wakacje z MOSiR-em! Zobacz tutaj co jeszcze przygotowaliśmy dla Was na tegoroczne lato.

Tekst i fot. MOSiR