Rok szkolny dobiega końca, a w raz z nim przyszedł czas zakończyć sezon nauki i doskonalenia pływania. W tym celu spotkaliśmy się w Krytej Pływalni wspólnie z naszymi podopiecznymi, którzy zaprezentowali nam umiejętności nabyte w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zobacz galerię zdjęć.

Zajęcia organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji mają na celu zaprzyjaźnić początkujących pływaków z wodą, a tych bardziej doświadczonych nauczyć technik pływackich. Ćwiczeniom towarzyszy miła atmosfera, o którą dba profesjonalna kadra instruktorów.

Wczoraj (6 czerwca) w Krytej Pływalni odbył się II Mityng Pływacki, na którym pojawili się uczestnicy zajęć, a także ich rodzice, którzy z trybun przyglądali się pokazom umiejętności ich dzieci. Najmłodsi wykonywali polecenia instruktora, prezentując style pływackie, skoki do wody oraz inne techniki utrzymywania się na wodzie. Na koniec przyszedł czas na zabawę oraz wręczenie dyplomów, medali, gadżetów i słodkich upominków.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć i jesteśmy pod wrażeniem nabytych umiejętności. Już teraz zapraszamy na kolejny sezon nauki i doskonalenia pływania, o którym będziemy informować już w niedalekiej przyszłości. Zaglądajcie na stronę www.mosir.elblag.eu oraz na media społecznościowe Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, aby nie ominąć komunikatów. Do zobaczenia po wakacjach!

Tekst i fot. MOSiR