Ruszyła runda rewanżowa w Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD. Wszystkie zespoły będą chciały zająć jak najwyższe miejsce przed fazą pucharową. Na pierwszej pozycji nadal znajduje się obrońca tytułu – Metrotest. Zobacz galerię zdjęć.

Na boisku Orlik przy ul. Mickiewicza spotkały się ekipy AS-TRANS i mekaMMeble. Z tego pojedynku zwycięzcy wyszli gospodarze zdobywając 7 goli i dopisując na swoje konto trzy punkty. Była to dla nich ważna wygrana, bo dzięki niej utrzymali drugą lokatę w tabeli. Chwilę później, po zaciętym pojedynku, Stokrotki Elbląg ograły Elektryków.

Kolejnego dnia rywalizacji, już na boisku przy ul. Piłsudskiego, Metrotest zmierzył się z PBG Jankowiak. Najlepsza drużyna z poprzedniej kampanii musiała zmobilizować się, aby pokonać ambitnych piłkarzy rywala. Po pierwszej odsłonie starcia był remis 2:2, jednak w drugiej części zawodów Metrotest zdobył trzy gole i nadal lideruje w tabeli.

Warto przypomnieć, że każda ekipa ma szansę na mistrzostwo, mimo różnic punktowych, ponieważ po rozgrywkach zasadniczych, wystartuje faza pucharowa. Więcej informacji o rozgrywkach znajdziesz na stronie www.mosir.elblag.eu.

Sponsorem Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów jest HYDROBUD Deweloper.

Tekst i fot. MOSiR