Siłownia MOSiR

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Szukasz atrakcyjnego miejsca do treningu w przystępnej cenie? Chciałbyś poprawić formę, ale nie masz sprzętu? Skorzystaj z nowej siłowni, która otwiera się na Lodowisku Helena w Elblągu. Kameralna atmosfera i wejście jedynie za 5 zł, to tylko część jej wielu atutów.

Siłownia MOSiR-u to najlepsza propozycja dla tych, którzy są na początku swojej przygody z treningiem i chcieliby w kameralnych oraz spokojnych warunkach poprawić kondycję i wygląd.

O wypróbowanie sprzętu poprosiliśmy trenerów personalnych: Annę Woronowicz i Macieja Skrobotuna.

W ruch poszły więc urządzenia siłowe, z podziałem na poszczególne partie mięśni. – Miło było użyczyć swoich mięśni w dobrym celu, jakim jest promowanie zdrowego stylu życia, poprzez umiarkowaną, systematyczną aktywność fizyczną – mówi Maciej.

W dawnej sali tenisa stołowego, zlokalizowanej na parterze w budynku Lodowiska Helena, można skorzystać z urządzeń do ćwiczeń wszystkich partii mięśni: brzuch, plecy, nogi, klatka, barki, biceps i triceps. Na dodatek znajdują się tam urządzenia izolowane, sprzęt na wolny ciężar oraz różne inne akcesoria do treningu. Natomiast w centralnej części siłowni są atlasy, na których wykonasz całościowy plan treningowy. Atutem lokalizacji jest także bliski parking i zaplecze sanitarne w budynku (szatnie i prysznic).

Siłownia MOSiR-u jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-20. W weekend natomiast w godzinach 10-20.

Pojedyncze wejście to koszt tylko 5 zł. W tej cenie możesz korzystać z siłowni tyle ile chcesz, w godzinach otwarcia. Możesz skorzystać z nowej Karty MOSiR, aby wykupić pojedyncze wejście.

Jeżeli chcesz ćwiczyć regularnie, możesz skorzystać z karnetu. Cena karnetu miesięcznego to 50 zł, a 3-miesięcznego to 120 zł.

Film z treningu jest dostępny tutaj.

Regulamin Siłowni dostępny jest tutaj