Siłownia MOSiR

Baseny
Przed nami rowerowy weekend
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Szukasz atrakcyjnego miejsca do treningu w przystępnej cenie? Chciałbyś poprawić formę, ale nie masz sprzętu? Skorzystaj z nowej siłowni na Lodowisku Helena w Elblągu. Kameralna atmosfera i wejście jedynie za 5 zł, to tylko część jej wielu atutów.

Siłownia MOSiR-u to najlepsza propozycja dla tych, którzy są na początku swojej przygody z treningiem i chcieliby w kameralnych oraz spokojnych warunkach poprawić kondycję i wygląd.

O wypróbowanie sprzętu poprosiliśmy trenerów personalnych: Annę Woronowicz i Macieja Skrobotuna. Film z treningu jest dostępny tutaj.

W ruch poszły więc urządzenia siłowe, z podziałem na poszczególne partie mięśni. – Muszę przyznać, że powstały tutaj bardzo dobre warunki do ćwiczeń i myślę, że każdy kto zajrzy do nowej siłowni, będzie mógł w pełni zrealizować swój plan treningowy. Jest tutaj bardzo dużo sprzętu, dzięki któremu można wzmocnić każdą partię naszego ciała. – mówił Maciej.

W dawnej sali tenisa stołowego, zlokalizowanej na parterze w budynku Lodowiska Helena, można skorzystać z urządzeń do ćwiczeń wszystkich partii mięśni: brzuch, plecy, nogi, klatka, barki, biceps i triceps. Na dodatek znajdują się tam urządzenia izolowane, sprzęt na wolny ciężar oraz różne inne akcesoria do treningu. Natomiast w centralnej części siłowni są atlasy, na których wykonasz całościowy plan treningowy. Atutem lokalizacji jest także bliski parking i zaplecze sanitarne w budynku (szatnie i prysznic).

Siłownia MOSiR czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty od 08:00-18:00 (w czwartki do 18:00-20:00 siłownia jest zajęta przez kluby sportowe).

Cennik

Pojedyncze wejście to koszt tylko 5 zł. W tej cenie możesz korzystać z siłowni tyle ile chcesz, w godzinach otwarcia. Jeżeli chcesz ćwiczyć regularnie, możesz skorzystać z Karnetu MOSiR. Jego koszt to 50 zł za 1 miesiąc oraz 120 zł za 3 miesiące. Więcej informacji w zakładce “Karnety”.

Regulamin Siłowni MOSiR dostępny jest tutaj.