Sale sportowe

Baseny
Przed nami rowerowy weekend
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Sala tenisa stołowego
W Hali Sportowo-Widowiskowej znajduje się sala do tenisa stołowego. Na co dzień treningi i mecze rozgrywają w niej zawodnicy i zawodniczki EKS Mlexer Elbląg. Sala wyposażona jest w osiem profesjonalnych stołów do gry w tenisa, szatnię oraz sanitariaty dla zawodników. Sala posiada także osobne wejście od strony osiedla przy ul. Wyczółkowskiego.

Sala judo
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR dysponuje także salą judo w której swoje zajęcia prowadzą: UKS Olimpia Judo, UKS Tomita oraz Integracyjny Klub Sportowy Atak. Z obiektu MOSiR codziennie korzystają zarówno młodzi adepci judo, którzy uczą się tej pięknej dyscypliny sportu, jak i dorośli zawodnicy. Sala posiada pełnowymiarową matę do zajęć judo i zabaw sportowo rekreacyjnych, szatnie oraz sanitariaty dla zawodników.

Sala squash
Na terenie HS-W znajduje się także Szkoła Tenisa & Squasha „Score”, która funkcjonuje w obiekcie od 2012 roku. W swojej bogatej ofercie ma naukę gry w squasha zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych miłośników tej dyscypliny sportu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. W sali znajdują się profesjonalne boiska do gry w squasha, jest także możliwość zakupu i wypożyczenia sprzętu do gry w squasha.