Zajęcia

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Aqua Fitness Basic (Izabela Szramke)
Poniedziałek, godz. 20:00

Ogólnorozwojowy trening mięśni całego ciała łączący w sobie różne formy ćwiczeń. Proste ćwiczenia ruchowe wykonywane są bez jakiegokolwiek ryzyka kontuzji. Dzięki tego typu praktykom szybko osiągniemy rezultaty naszej pracy, takie jak spadek masy ciała, budowanie masy mięśniowej i pomoże nam usprawnić całe ciało.

Aqua Turbo (Agnieszka Branecka)
Środa, godz. 20:00

Prowadzony jest , zarówno z użyciem sprzętu wypornościowego i oporowego, jak i bez niego. Trening o dużej intensywności, w które musimy włożyć bardzo dużo wysiłku. Co ważne, zajęcia przeznaczone są dla osób zdrowych, chcących zgubić zbędne kilogramy, zlikwidować cellulit oraz wysmuklić i ujędrnić swoją sylwetkę. Dzięki takiemu treningowi kalorie spalamy jeszcze na długo po odbytej aktywności fizycznej, poprawiamy także wydolność oddechową organizmu.

Aqua Long (Agnieszka Sar)
Piątek, godz. 20:00

Ma charakter wytrzymałościowo-siłowy, ciągu 45-minutowych zajęć spalić można 500 kcal. Jest doskonałym połączeniem zabawy oraz aktywności fizycznej. Pozwala w przyjemny sposób poprawić kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i zbudować masę mięśniową.

Aqua Senior (Agnieszka Sar)
Sobota, godz. 11:00 oraz 12:00

Zajęcia stworzone pod kątem osób 60+, to jedna z lepszych form aktywności proponowanych seniorom. Odpowiednio dobrane ćwiczenia oddziałują szczególnie na partie mięśni układu ruchu oraz stawy. Uzupełnia je gimnastyka ogólnorozwojowa oraz ćwiczenia rozciągające. Z zajęć na basenie mogą korzystać osoby, które wcześniej nie uprawiały sportu, mają problem z układem ruchu, np. cierpią na osteoporozę czy artretyzm.

Cennik

Pojedyncze wejście to koszt 23 zł, natomiast karnety można kupić w cenie 85 zł za 4 wejścia w ciągu miesiąca lub 140 zł za 8 wejść w ciągu miesiąca. Wykupiony karnet nie obowiązuje w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”.

Grupa kobiet ćwiczy w basenie

Nauka Pływania

Trwają zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia. Fachowa kadra, wesoła atmosfera i atrakcyjne ceny to zalety naszej propozycji. Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sportów. Warto nauczyć poruszać się w wodzie, a ta sztuka najłatwiej przychodzi w młodym wieku. Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci bardziej doświadczeni będą mogli natomiast udoskonalić swoje umiejętności.
Podczas pierwszych zajęć instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od grupy wybranej przez instruktora.

Cennik

Każda z grup będzie miała spotkania dwa razy w tygodniu, ale jest także możliwość uczestnictwa tylko w jednych zajęciach. Cena karnetu na 8 wejść w miesiącu to jedynie 140 zł, a na 4 wejścia – 85 zł. Karnet OPEN – wejście na zajęcia 2 razy w tygodniu (karnet ważny przez 1 semestr szkolny) – 490 zl.
Pojedyncze zajęcia kosztują 23 zł.

Grupa dzieci pływa w basenie