Zajęcia

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Strefy Skate

Prosimy o wypełnienie formularza uczestnika zajęć Aktywuj się z MOSiR-em tutaj.

Aqua Fitness Basic (Agnieszka Sar i Agnieszka Semkiw)
Środa, Piątek, godz. 20:00

Ogólnorozwojowy trening mięśni całego ciała łączący w sobie różne formy ćwiczeń. Proste ćwiczenia ruchowe wykonywane są bez jakiegokolwiek ryzyka kontuzji. Dzięki tego typu praktykom szybko osiągniemy rezultaty naszej pracy, takie jak spadek masy ciała, budowanie masy mięśniowej i pomoże nam usprawnić całe ciało.

Aqua Turbo (Agnieszka Branecka)
Poniedziałek, godz. 20:00

Prowadzony jest , zarówno z użyciem sprzętu wypornościowego i oporowego, jak i bez niego. Trening o dużej intensywności, w które musimy włożyć bardzo dużo wysiłku. Co ważne, zajęcia przeznaczone są dla osób zdrowych, chcących zgubić zbędne kilogramy, zlikwidować cellulit oraz wysmuklić i ujędrnić swoją sylwetkę. Dzięki takiemu treningowi kalorie spalamy jeszcze na długo po odbytej aktywności fizycznej, poprawiamy także wydolność oddechową organizmu.

Aqua Senior (Agnieszka Sar)
Sobota, godz. 11:00 oraz 12:00

Zajęcia stworzone pod kątem osób 60+, to jedna z lepszych form aktywności proponowanych seniorom. Odpowiednio dobrane ćwiczenia oddziałują szczególnie na partie mięśni układu ruchu oraz stawy. Uzupełnia je gimnastyka ogólnorozwojowa oraz ćwiczenia rozciągające. Z zajęć na basenie mogą korzystać osoby, które wcześniej nie uprawiały sportu, mają problem z układem ruchu, np. cierpią na osteoporozę czy artretyzm.

Cennik

Pojedyncze wejście to koszt 25 zł oraz 13 zł (tylko Aqua Senior), natomiast karnety można kupić w cenie 90 zł za 4 wejścia w ciągu miesiąca lub 150 zł za 8 wejść w ciągu miesiąca. Wykupiony karnet nie obowiązuje w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”. Więcej szczegółów w zakładce “Karnety”.

Grupa kobiet ćwiczy w basenie

Nauka Pływania

Trwają zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia. Fachowa kadra, wesoła atmosfera i atrakcyjne ceny to zalety naszej propozycji. Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sportów. Warto nauczyć poruszać się w wodzie, a ta sztuka najłatwiej przychodzi w młodym wieku. Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci bardziej doświadczeni będą mogli natomiast udoskonalić swoje umiejętności.
Podczas pierwszych zajęć instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od grupy wybranej przez instruktora.

Cennik

Udział w zajęciach organizacyjnych jest bezpłatny. Koszt udziału dziecka w kolejnych zajęciach nauki i doskonalenia pływania: 26 zł / 1 wejście, 160 zł / 8 wejść w miesiącu, 95 zł / 4 wejścia w miesiącu, 530 zł / karnet open (ok. 32 zajęcia w semestrze).

Więcej informacji dostępnych będzie podczas zajęć organizacyjnych oraz pod numerem telefonu 55 625-63-81.

Grupa dzieci pływa w basenie