Zajęcia

Baseny
Hale
Lodowisko Helena
Tor Kalbar
Boiska piłkarskie
Przystanie
Skate park

AQUA FITNESS w Krytej Pływalni

AQUA FITNESS BASIC (Izabela Szramke): Poniedziałek godz. 20:00

AQUA TURBO (Agnieszka Branecka): Środa godz. 20:00

AQUA LONG (Agnieszka Sar): Piątek godz. 20:00

Są to zajęcia skierowane do wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Jest to forma treningu, który zmierza do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej, przy wykorzystaniu różnorodnych form ruchowych w wodzie. Ćwiczenia dostosowane są do możliwości, gustu i oczekiwań uczestników.

Pojedyncze wejście to koszt 23 zł, natomiast karnety można kupić w cenie 85 zł za 4 wejścia w ciągu miesiąca lub 140 zł za 8 wejść w ciągu miesiąca.

Wykupiony karnet nie obowiązuje w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”.

NOWOŚĆ – możliwość korzystania z kart Multisport

AQUA SENIOR w Krytej Pływalni

Grupa kobiet ćwiczy w basenie

Sobota godz. 11.00 i 12.00

To druga z propozycji zajęć w wodzie. Są to zajęcia na pływalni, w ramach których wykonywany jest szereg ćwiczeń specjalnie przygotowanych dla tej grupy wiekowej. Fitness łączy w sobie gimnastykę korekcyjną z aerobikiem i elementami pływania. Taka forma aktywności opóźnia procesy starzenia, pozwala odzyskać wigor i energię. Aerobik dla seniorów odbywa się w każdą sobotę o godz. 11.00 i 12.00 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Zajęcia w wodzie skierowane są do wszystkich osób powyżej 60 roku życia. Cena biletu wynosi 12 zł i obejmuje 30 minut zajęć oraz 30 minut pływania dowolnego.

Więcej informacji na stronie: mosir.elblag.eu oraz pod numerem: 55 625 30 00.

NAUKA PŁYWANIA w Krytej Pływalni

Grupa dzieci pływa w basenie

Trwają zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia. Fachowa kadra, wesoła atmosfera i atrakcyjne ceny to zalety naszej propozycji. Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sportów. Warto nauczyć poruszać się w wodzie, a ta sztuka najłatwiej przychodzi w młodym wieku. Dzięki naszym zajęciom każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci bardziej doświadczeni będą mogli natomiast udoskonalić swoje umiejętności.
Podczas pierwszych zajęć instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od grupy wybranej przez instruktora.
Każda z grup będzie miała spotkania dwa razy w tygodniu, ale jest także możliwość uczestnictwa tylko w jednych zajęciach. Cena karnetu na 8 wejść w miesiącu to jedynie 140 zł, a na 4 wejścia – 85 zł. Karnet OPEN - wejście na zajęcia 2 razy w tygodniu (karnet ważny przez 1 semestr szkolny) - 490 zl.
Pojedyncze zajęcia kosztują 23 zł.