W Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka po raz kolejny pojawią się dmuchane tory przeszkód. W dwóch basenach znajdą się więc atrakcje i dla dzieci i dorosłych. Z torów będzie można skorzystać już od piątku rano aż do niedzielnego wieczoru (8-10 kwietnia).

Grupa dzieci się bawi na dmuchanym torze na basenie

Dmuchane tory przeszkód to cykliczne atrakcje, które urozmaicają pobyt na basenie. To bowiem znakomita forma rozrywki, połączonej z pływaniem i dobrą zabawą. Ich pokonanie sprawia mnóstwo satysfakcji i poprawia humor. W efekcie za każdym razem tory cieszyły się bardzo dużą popularnością wśród elblążan.

Na powierzchni basenu sportowego znajdzie się większy tor, dla trochę starszych użytkowników. Będzie można sprawdzić zupełnie nowe przeszkody, inne od tych, które poprzednio odwiedziły nasze miasto. W strefie rekreacyjnej pojawi się natomiast mniejsza wersja toru, który przeznaczony będzie dla najmłodszych. Przy każdym z torów znajdować się będą ratownicy, którzy zadbają o bezpieczeństwo wszystkich osób.

Ruszamy z zabawą w piątek, 8 kwietnia, a tor będzie cieszył odwiedzających do niedzieli, w godzinach 6-22. Wejście w cenie zwykłego biletu na basen. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Tekst i fot. MOSiR

Grafika przedstawiająca dmuchany tor na basenie