Ruszają zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży od 5 do 17 roku życia organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Jeżeli chcielibyście, aby Wasza pociecha sprawnie poruszała się w wodzie, zgłoście się na bezpłatne zajęcia organizacyjne w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej.

Profesjonalna kadra instruktorów z bogatym doświadczeniem sprawi, że każdy początkujący pływak szybko zaprzyjaźni się z wodą. Ci, którzy już potrafią pływać, będą mogli udoskonalić swoje umiejętności. Miła atmosfera także będzie sprzyjać skutecznej nauce.

Zajęcia organizacyjne nowego sezonu nauki 2022/2023 odbędą się w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Startujemy we wtorek (6 września) o godzinach: 18:00, 18:30 i 19:00, a także w środę (7 września) o godzinach: 17:00, 17:30 i 18:00. W czasie bezpłatnych zajęć organizacyjnych dzieci będą wchodzić do wody. Rodzice i dzieci biorący udział w spotkaniu, w części basenowej powinni poruszać się w klapkach. Na zajęcia organizacyjne obowiązują zapisy poprzez formularz. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 55 625 63 81.

Podczas zajęć organizacyjnych instruktorzy ustalą poszczególne grupy dzieci i młodzieży, biorąc pod uwagę umiejętności poszczególnych pływaków. Będą oni korzystać z basenu sportowego lub rekreacyjnego, w zależności od zaawansowania. Każda z grup będzie miała zajęcia dwa razy w tygodniu, ale jest także możliwość uczestnictwa tylko w jednym spotkaniu tygodniowo. Ważne jest również to, że przez pełne 45 minut trwania zajęć dzieci będą się uczyć i doskonalić swoje umiejętności. 

Już teraz zapisz dziecko na zajęcia nauki i doskonalenia pływania prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. 

Tekst i fot. MOSiR