Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu i Nadleśnictwo Elbląg zaprasza na kolejną edycję  „Rowerowych spacerów z leśnikiem”. Spotykamy się we wtorek,  31 maja, o godzinie 17. Zbiórka przy siedzibie Nadleśnictwa Elbląg przy ul. Marymonckiej 5.

Grupa rowerzystów w lesie

Wiosna jest w pełnym rozkwicie i w lesie aż tętni życie. Spędzenie dwóch godzin w takim otoczeniu będzie prawdziwym relaksem dla ciała i ducha, a do tego poznamy liczne tajemnice Bażantarni dzięki fachowemu komentarzowi leśnika. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej przejażdżki rowerowej (która czasem zmieni się w spacer) szlakami i ścieżkami Bażantarni na terenie leśnictw Dąbrowa i Dębica. W ciągu 2 godzin przejedziemy do 10 km.

Cykl imprez „Rowerowe spacery z leśnikiem” zaczął się 17 maja 2022 r. W planie są po dwa spotkania w maju i czerwcu oraz we wrześniu i październiku, które będą odbywały się we wtorki, zawsze o godzinie 17. Dokładne miejsce zbiórki będzie podawane w komunikatach. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana, a informacja o tym ukaże się na stronie MOSiR.

Partnerem Spacerów z Leśnikiem jest Nadleśnictwo Elbląg.

Tekst i foto. MOSiR