W piątkowy wieczór nad taflą Lodowiska Helena unosiły się smugi kolorowych świateł. Słychać było w tle taneczną muzykę i głos DJ-a. To był znak, że w Elblągu rozpoczął się nowy sezon jazdy na łyżwach. Zobacz zdjęcia.

Fani ślizgawek mogą szykować się na kolejne spotkania na lodzie. Lodowisko Helena otworzyło się dla nich od 14 października. W związku z tym, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną imprezę dla miłośników piruetów i slalomów. Każdy, kto wyczekiwał początku sezonu, mógł za darmo skorzystać z tej propozycji i przez 1,5 godziny cieszyć się przyjemnymi chwilami na łyżwach.

To wydarzenie to charakterystyczny element kalendarza imprez. Otwarcie elbląskiego Lodowiska to moment, który od lat kojarzy się z grą muzyki i świateł, dodających niesamowitej atmosfery tej zabawie na tafli. Tak było i tym razem. Klimat i dyskotekowa aura wprawiła wszystkich uczestników w dobry nastrój.

Zapraszamy sympatyków łyżew na kolejne ślizgawki. Od najbliższej soboty 15 października ogólnodostępne wejścia będą odbywały się w każdy wtorek, czwartek, piątek o 18:00 i 19:00, a w soboty i niedziele w godzinach 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja będzie trwała 50 minut. Na terenie lodowiska jest możliwość wypożyczenia łyżew w cenie 10 zł za parę.

Ceny biletów na lodowisko wynoszą odpowiednio:

Normalny – 11 zł

Ulgowy – 7,50 zł

Grupowy (powyżej 15 osób) – 6,50 zł

Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety na lodowisko można kupić w niższych cenach:

Normalny – 8,50 zł

Ulgowy – 5,50 zł

Tekst i fot. MOSiR