Za nami pierwsze, wakacyjne zawody na Torze Kalbar. W siatkarskim turnieju 3×3 wzięło udział 8 zespołów, które rywalizowały systemem brazylijskim. W finale, o mistrzostwo rywalizowały ze sobą ekipy Mizónio oraz Team Grubasów. Zobacz zdjęcia.

Siatkarskie turnieje, to jedna z wielu propozycji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na tegoroczne wakacje. Zainteresowanie turniejem na Torze Kalbar przykuło uwagę 8 drużyn, a każdą z nich reprezentowało po 3 zawodników. Każdy mecz trwał jednego seta, do 21 punktów, a nad właściwym przebiegiem zawodów czuwał sędzia.

W meczu o trzecie miejsce oglądaliśmy rywalizację Zwierzaków z Prawie Zawodowcami, a lepsi okazali się Zwierzaki wygrywając 21:12. Finałowe starcie odbyło się przy udziale ekip Mizunio oraz Team Grubasów, które dostarczyły nam sporo emocji. Po zaciętym pojedynku ostatecznie zwyciężyli Mizónio wynikiem 21:19. Trzy najlepsze zespoły otrzymały medale, a wszyscy uczestnicy słodkie wsparcie energetyczne.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym turnieju i zapraszamy na kolejne imprezy w ramach Wakacji z MOSiR-em. Ich program znajduje się tutaj.

Tekst i fot. MOSiR