Wakacje z MOSiR-em w pełni. Każdy tydzień, to inna, bezpłatna impreza sportowo-rekreacyjna. W sobotę zapraszamy na zupełną nowość, czyli Mini Olimpiadę dla całych rodzin. Startujemy na polanie z wiatami w Bażantarni.

Wspólna zabawa dziećmi z rodzicami, to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Polana z wiatami zamieni się w tym dniu w miejsce pełne sportowych i zręcznościowych konkurencji, za ukończenie których czekać będą nagrody. Mini Olimpiada będzie zbiorem ciekawych przeszkód i wyzwań dla dziecka, wraz z rodzicem bądź opiekunem. Festynowy klimat udzieli się z pewnością wszystkim uczestnikom.

Aby wziąć udział w imprezie należy zarejestrować się poprzez formularz Google tutaj. Wszystkie dzieci, które pokonają nasze wszystkie stacje podczas Mini Olimpiady, otrzymają pamiątkowy medal. Uwaga, limit miejsc ograniczony. Szczegóły w regulaminie.

Mini Olimpiada rozpocznie się w sobotę, 8 lipca, a otwarcie biura zawodów nastąpi o godzinie 10:00 na polanie z wiatami w Bażantarni. Udział w imprezie jest bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się z planem wydarzenia.

Program pozostałych wydarzeń w ramach Wakacji z MOSiR-em dostępny jest na www.mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR