Szukasz pomysłu na prezent pod choinkę, a twój bliski to miłośnik wszelkiego rodzaju aktywności? Karnet MOSiR będzie dla Ciebie idealną propozycją! Za jego pomocą nie tylko otrzymuje się dostęp do wszystkich obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ale także można skorzystać z zajęć w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em. O gotowy prezent pytaj w kasach Lodowiska Helena, Krytej Pływalni oraz CRW Dolinka.

Do Wigilii pozostało kilka dni, a to oznacza, że czasu na znalezienie odpowiedniego prezentu mamy coraz mniej. Tegoroczne Święta może uratować MOSiR, w ofercie którego znajduje się karnet, dający dostęp do sportowych zajęć oraz miejskich obiektów.

Specjalna wejściówka upoważnia abonenta do korzystania z ćwiczeń w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em. Znajdują się w nim zajęcia: Aqua Fitness, Aqua Senior, Aqua Turbo, Aqua Long, Joga, Zumba, Turbo Spalanie, Nauka jazdy na łyżwach oraz Easy Gym Training. Karnet może także opłacić bilet wstępu na obiekty MOSiR: Krytą Pływalnię, Lodowisko Helena oraz CRW Dolinka.

Świąteczne karnety, przygotowane w ozdobnej kopercie, można kupić w kasach Krytej Pływalni (poniedziałek-piątek 6:00-22:00), Lodowiska Helena (w dniu organizacji ślizgawek) oraz Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka (codziennie 6:00-22:00).

Tekst i fot. MOSiR