Jak świętować, to tylko podwójnie. W najbliższy piątek, 9 lutego, o 18:00 na lodowisku Helena rozpocznie się tematyczna impreza KarnawaLove Party. To półtorej godziny dobrej zabawy połączonej z muzyką, konkursami i atrakcjami.

Już w najbliższy piątek, 9 lutego, na Lodowisku Helena połączymy karnawał i święto zakochanych. KarnawaLove Party to impreza, na którą zapraszamy wszystkich, niezależnie od ich statusu związkowego. Tafla lodowiska będzie się mienić kolorowymi światłami, gdzie stanie napis love, przy którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Oprócz tego, w holu głównym, po raz pierwszy pojawi się wyjątkowa scena – fotobudka 360, która zagwarantuje niepowtarzalny, karnawałowy klimat. Fotobudka 360, to obrotowa platforma, która utrwala ruch na scenie, tworząc przy tym krótki filmik.

Oczywiście nie ma udanej imprezy bez muzyki. O wyjątkową atmosferę zadba DJ, który zagra nie tylko największe hity, ale również te bardziej romantyczne kawałki. W programie przewidzieliśmy konkursy, gry i zabawy, w których do wygrania będą słodkie upominki i wejściówki na lodowisko.  Zachęcamy do zabrania ze sobą akcentów karnawałowych i walentynkowych.

KarnawaLove Party rozpocznie się o 18:00 na tafli lodowiska „Helena” i potrwa do 19:30. Bilety są dostępne w cenie zwykłego wejścia na ślizgawki – 11 zł normalny i 7,50 zł ulgowy. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 10 złotych.

Zachęcamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Tik-tok, w których publikujemy fotorelacje, filmiki i bieżące informacje o wydarzeniach.

Tekst i fot. MOSiR