Trasa największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Elbląga z (przed)wiosenną edycją! Zapraszamy 4-5 marca do Hali Sportowo-Widowiskowej przy Grunwaldzkiej 135. Po ogromnym zainteresowaniu podczas poprzednich edycji, tym razem organizatorzy przywiozą do Elbląga jeszcze więcej towaru.

Jak co edycję organizatorzy szykują piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając i tak już bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. No i oczywiście, oprócz tych najpopularniejszych, w sprzedaży znajdzie się też dział roślin kolekcjonerskich, których ceny mają być bezkonkurencyjnie niskie.
Również jak co sezon organizatorzy zmieniają wzory doniczek. Na wydarzeniu znajdzie się też bestsellerowa książka (o którą tak pytają kupujący), torby tekstylne i akcesoria dla pasjonatów.

– Wciąż odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała istotnie na ceny. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć – informują organizatorzy wydarzenia.

Dlaczego warto do nas przyjść?
Rośliny doniczkowe prosto z hodowli – bez pośredników. Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz cenę takiej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie. Ceny zaczynające się od 5zł. Małe i duże rośliny oraz doniczki. Ponadto: eko nawozy, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów. Ogromny wybór. Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ przyjeżdżają do nas prosto z hodowli.

Gdzie?
Hala Sportowo-Widowiskowa
Aleja Grunwaldzka 135, 82-300 Elbląg.

Kiedy?
4 marca (sobota) – 8:00-20:00
5 marca (niedziela) – 10:00-18:00

Akceptowane płatności:
– karta,
– gotówka,
– BLIK.

Wstęp bezpłatny