Wszyscy dobrze wiemy, na czym polega gra w podchody. Na podobnej zasadzie odbywać się będą sobotnie biegi i spacery na orientację, na które zapraszamy do Bażantarni. To tam ukryte będą punkty, za których odnalezienie przygotowane zostaną nagrody. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Grupa ludzi bawi się w parku

Zapraszamy w najbliższą sobotę, o godzinie 10:00 do Bażantarni, gdzie wystartuje przyjemna impreza rekreacyjna. Udział w odnajdywaniu skrytych punktów na terenie parku będzie mógł wziąć każdy zainteresowany. Aby rozpocząć poszukiwania, wystarczy tylko odwiedzić biuro organizatora i odebrać tam mapkę oraz chip.

Dla uczestników przygotowana będzie jedna trasa, która szczególnie spodoba się rodzinom z dziećmi. To znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu w aktywny i ciekawy sposób. Biuro imprezy znajdować się będzie przy wiacie Irenka. Dla wszystkich, biorących udział w zabawie, przygotowane zostaną dyplomy oraz słodycze.

Impreza, której współorganizatorem jest EKO GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia, odbędzie się w ramach Wakacji z MOSiR-em. Pełen program imprez dostępny jest tutaj.

Tekst i fot. MOSiR