Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu podczas ferii zimowych organizuje bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży. Co roku przygotowujemy ciekawy program atrakcji „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”. Program ten jest realizowany przy wsparciu wielu instytucji, stowarzyszeń i klubów sportowych. Szczegóły tego programu są dostępne za każdym razem, przed rozpoczęciem ferii.

Zajęcia w ramach Ferii z MOSiR-em odbywają się codziennie, czyli od poniedziałku do piątku, przede wszystkim na terenie naszych obiektów (Hala Sportowo-Widowiskowa, Tor Kalbar, Lodowisko Helena, Kryta Pływalnia) oraz w innych miejscach na mapie Elbląga. W ich trakcie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, zabawach oraz ćwiczeniach, prowadzonych przez instruktorów.

Sprawdź jak przebiegały poprzednie Ferie z MOSiR-em

2022

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Elbląskim Szkolnym Związkiem Sportowym, IKS ATAK Elbląg, EKS Mlexer Elbląg, KPR Elbląg, ZKS Olimpia Elbląg,  Elbląski Klub Karate, UKS Olimpia Judo Elbląg, Nadleśnictwo Elbląg, przygotował atrakcyjne, nieodpłatne propozycje na spędzenie wolnego czasu w dniach od 24 stycznia do 4 lutego 2022 r.

Lodowisko Helena: turnieje Mini Hokeja, Festyny na lodzie, liczne zajęcia i ślizgawki

Kryta Pływalnia: zajęcia rekreacyjne – siatkówka i koszykówka w wodzie

Tor Kalbar: jazda dowolna na torze łyżwiarskim (łyżwa krótka)

Hala Sportowo-Widowiskowa: zajęcia tenisa stołowego z Mlexerem, zabawa z kickboxingiem z Elbląskim Klubem Karate, zajęcia piłki ręcznej z KPR Elbląg, zajęcia piłki nożnej z ZKS Olimpia Elbląg, warsztaty gry w teqball z ZKS Olimpia Elbląg, zajęcia piłki siatkowej z IKS Atak, zajęcia judo z Judo Olimpia Elbląg

Inne: wycieczka rowerowa, spacery z leśnikiem, zajęcia z survivalu

Szczegółowy program tutaj