Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu podczas ferii zimowych organizuje bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży. Co roku przygotowujemy ciekawy program atrakcji „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”. Program ten jest realizowany przy wsparciu wielu instytucji, stowarzyszeń i klubów sportowych. Szczegóły tego programu są dostępne za każdym razem, przed rozpoczęciem ferii.

Zajęcia w ramach Ferii z MOSiR-em odbywają się codziennie, czyli od poniedziałku do piątku, przede wszystkim na terenie naszych obiektów (Hala Sportowo-Widowiskowa, Lodowisko Helena, Kryta Pływalnia) oraz w innych miejscach na mapie Elbląga. W ich trakcie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, zabawach oraz ćwiczeniach, prowadzonych przez instruktorów.

Ferie z MOSiR-em 2023

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza mieszkańców i gości do skorzystania z oferty bezpłatnych zajęć w Ferie 2023. Proponujemy sportową rozrywkę na naszych obiektach w przyjemnych i bezpiecznych warunkach. Spotkajmy się razem na Lodowisku Helena, w Hali Sportowo-Widowiskowej czy w Krytej Pływalni.

W HSW przy al. Grunwaldzkiej 135 zajęcia będą odbywały się w każdy dzień roboczy i jedną z sobót. W czasie zajęć będzie można spróbować swoich sił m.in. w piłce nożnej, siatkowej, tenisie stołowym, a także poznać kickboxing i judo. Odbędą się także dwa turnieje tenisa stołowego, w tym jeden sobotni, na który zapraszamy rodziców z dziećmi.

Kolejnym punktem programu ferii z MOSiR-em będą propozycje w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej, gdzie na najmłodszych czekają zajęcia rekreacyjne oraz siatkówka i koszykówka w wodzie. W brodziku dzieci z klas II-VIII szkoły podstawowej mogą bezpiecznie spędzić czas, pod okiem instruktora. Starsze dzieci będą mogły skorzystać z toru na basenie sportowym.

Na miłośników sportów zimowych czeka natomiast Kryte Lodowisko „Helena”, gdzie odbędą się darmowe ślizgawki, turnieje i festyny lodowe. Każdego dnia Ferii zaplanowane zostały dwie darmowe sesje. W poszczególnych dniach będzie można wziąć udział w turniejach hokeja i festynach lodowych. Na zakończenie pobawimy się przy muzyce z DJ-em.

Ferie zimowe w naszym województwie potrwają od 23 stycznia do 3 lutego 2023 roku. Zapraszamy!

Szczegółowy program tutaj.