1 czerwca Prezydent Witold Wróblewski serdecznie zaprasza najmłodszych elblążan do Parku Dolinka. Miejski festyn z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się o godzinie 16:00 i trwać będzie do godziny 19:00. W poszczególnych strefach w parku na naszych milusińskich czekać będzie moc atrakcji.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do Strefy Sportu i Rekreacji, gdzie między innymi przygotowane będzie mini boisko do piłki nożnej, dmuchańce, czy tor przeszkód. Będzie można również zagrać w kręgle, paintball, czy wypróbować swoją celność w rzucie obręczą.

W amfiteatrze natomiast podziwiać będzie można występy grupy wokalnej, Zespołu Tańca Lufowego Perełki i Zespołu Diamenty z Młodzieżowego Domu Kultury, a także formacji tanecznych Centrum Tańca Cadmans i zespołu KARMEN.

Podczas imprezy najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli również spotkać swoich ulubionych bajkowych bohaterów, skorzystać z możliwości zrobienia wodnego tatuażu, uczestniczyć w konkursach, czy bawić się w krainie baniek mydlanych.

Tekst i fot. Miasto Elbląg