Wszyscy lubimy bawić się w wodzie. Raz na jakiś czas warto urozmaicić pobyt na basenie dzięki dwóm dmuchanym torom przeszkód, które zagoszczą już w ten weekend w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Mogą z nich skorzystać zarówno mali, jak i duzi. Przyjdź i spróbuj pokonać tory bez wpadnięcia do wody.

Dmuchane tory przeszkód często goszczą w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Tym razem będą dostępne przez całą sobotę i niedzielę. Gdy tylko pojawiają się w Elblągu, cieszą się dużym zainteresowaniem. Widok licznych rodzin z dziećmi, młodzieży oraz dorosłych, pokonujących ciekawe przeszkody, łączy się z obecnością torów.

Tory te będą ustawione w strefie rekreacyjnej oraz na basenie sportowym. Dzieci będą mogły bawić się w basenie do nauki pływania, zjeżdżając pod opieką rodziców. A basen sportowy będzie zachęcał dłuższym i trudniejszym torem dla trochę starszych pływaków. Każdy uczestnik znajdzie się pod czujnym okiem ratowników, a więc zabawa odbędzie się w bezpiecznych warunkach.

Dmuchany tor przeszkód będzie dostępny w dniach 10-11 grudnia w CRW Dolinka, w godzinach od 6 do 22. Wejście w cenie zwykłego biletu na basen.

Tekst i fot. MOSiR