W Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbyła się druga edycja Aquamaratonu. Na zajęcia fitness w wodzie przybyło ponad 70 uczestników i uczestniczek. Wszyscy razem bawili się świetnie w rytm muzyki, naśladując ruchy instruktorów. Zobacz zdjęcia.

Grupa ludzi pływa w basenie

Aquamaraton to impreza, która promuje nie tylko zajęcia z programu „Aktywuj się z MOSiR-em”, ale i ogólną aktywność sportową i rekreacyjną w wodzie. Podczas drugiej edycji tego wydarzenia, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, każdy chętny mógł skorzystać z 4 różnych propozycji. A były to Aqua-Hantle, czyli zajęcia z użyciem piankowych ciężarków, Makarony krótkie i długie, ćwiczenia z wykorzystaniem BeTomiku oraz nietypowa joga w wodzie.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć zapraszamy na cyklicznie zajęcia w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”. Można poćwiczyć w wodzie podczas Aqua Fitnessu we wtorek i czwartek w CRW Dolinka oraz w środę i piątek w Krytej Pływalni. Wszystkie wejścia rozpoczynają się o 20:00. Natomiast osoby powyżej 60 roku życia zapraszamy w soboty o 11:00 i 12:00 na Aerobik dla Seniorów. Atrakcyjne ceny! Szczegóły na stronie MOSiR tutaj.

Tekst i fot. MOSiR