Ćwicz z nami w wodzie. Zapraszamy do Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka na kolejny maraton zajęć fitness. W basenie sportowym będziemy wspólnie bawić się i dbać o sylwetkę razem z instruktorami. Nie trzeba umieć pływać.

Grupa ludzi kąpie się

Aquamaraton to impreza, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, która połączy najważniejsze elementy fitnessu w wodzie. Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła kilkadziesiąt osób w różnym wieku i spotkała się z pozytywnym odbiorem. Wszyscy razem wspólnie ruszali się w rytm muzyki.

Druga edycja Aquamaratonu wystartuje w czwartek, 9 czerwca, o godzinie 19:30. Zajęcia będą prowadzić nasi instruktorzy z programu „Aktywuj się z MOSiR-em”: Izabela Szramke, Agnieszka Semkiw, Agnieszka Sar, Magdalena Wtulich oraz gościnnie Agnieszka Branecka. Przy muzyce, ze wsparciem lekkich, piankowych makaronów, hantli oraz innych sprzętów poznamy tajniki fitnessu. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i dołączyć do naszej zabawy.

Na początek rozruszamy się przy pomocy lekkich aqua-hantli. Jest to propozycja dla tych, którzy chcą w szybki sposób pozbyć się tkanki tłuszczowej i utrzymać piękną i wysportowaną sylwetkę. Później rozpoczną się zajęcia z makaronami, poprawiające naszą ogólną sprawność ruchową. Sprawdzimy także jak ćwiczy się przy pomocy ergonomicznego BeTomiku, który można nakładać na dłonie lub stopy. W kolejnych etapach skorzystamy z małych makaronów i zakończymy maraton rozciąganiem z jogą w wodzie.

Wejście na Aquamaraton dostępne będzie w cenie 26 zł lub na karnet Aqua Fitness z dowolnej pływalni MOSiR.

Program:

19.30 – 19.55 Aqua-Hantle – Izabela Szramke

19.55 – 20.20 Makarony – Agnieszka Branecka

20.20 – 20.45 BeTomic – Agnieszka Sar

20.45 – 21.10 Krótkie makarony – Agnieszka Semkiw

21.10 – 21.30 Joga w wodzie – Magdalena Wtulich

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Tekst i fot. MOSiR