W miniony piątek, 24 listopada, w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka po raz trzeci rozbłysły światła, z głośników można było usłyszeć największe hity i spróbować swoich sił na deskach SUP. To wszystko w ramach imprezy Andrzejki w Wodzie organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zobacz zdjęcia.

Ponad 200 osób bawiło się wspólnie z nami na Andrzejkach w Wodzie. Wszystkim dopisywał wspaniały nastrój, każdy z uczestników z pewnością znalazł coś dla siebie.

– Bardzo nas cieszy tak pozytywny odbiór tej imprezy. Świadczyć o tym może fakt, że wszystkie bilety zostały wykupione. Staramy się cały czas zaskakiwać elblążan i urozmaicać nasze wydarzenia – mówi Natalia Szrama, Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR.

Nową atrakcją była możliwość spróbowania swoich sił na deskach SUP. Liczna grupa osób ustawiła się kolejce, aby popływać na deskach, okazało się to nie takie proste, jakby mogło się wydawać. Przez całe 2 godziny trwania imprezy, ani na chwilę zainteresowanie deskami nie słabło. Wskazówek udzielali instruktorzy z Grupy Wodnej, która była partnerem wydarzenia.  

Dla lubiących ruch, dobrą energię i taniec odbyły się sesje ZUMBY w wodzie i AQUA Aerobiku. Chwilę wytchnienia można było złapać w strefie relaksu na leżakach lub w ciepłym jacuzzi. Jak przystało na Andrzejki, nie zabrakło również konkursów i zabaw dla dorosłych i najmłodszych, w których do wygrania były bilety na lodowisko, vouchery do baru z przekąskami i bezalkoholowymi drinkami, a także słodycze.

– Podczas imprezy otrzymaliśmy wiele dobrych informacji zwrotnych od uczestników. Już teraz możemy zapewnić, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i dalej będziemy zachęcać mieszkańców do różnorodnych aktywności – dodaje Natalia Szrama.

Więcej informacji o bieżących wydarzeniach znajdują się na stronie www.mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR Elbląg