Z-zabawa, U-uśmiech, M-motywacja, B-beztroska, A-aktywność, to zalety ZUMBY KIDS, która od września dołączyła do programu Aktywuj się z MOSiR-em. Przyprowadź swoje dziecko na zajęcia
i pozwól na odkrycie nowych talentów.

Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia, uwielbia tańczyć w rytm muzyki, lubi uczyć się nowych rzeczy, to te zajęcia będą idealne. Grupy są dostosowane odpowiednio do wieku, a same ćwiczenia dają maksimum zabawy i uczą dzieci podstawowej choreografii.

ZUMBA KIDS pozytywnie wpływa na rozwój, poprawia koordynację, kształtuje kreatywność i uczy współpracy z rówieśnikami. Zajęcia są w pełni bezpieczne i prowadzi je doświadczona instruktora z pozytywnym i cierpliwym podejściem do najmłodszych.

Na ZUMBĘ KIDS zapraszamy w soboty o godz. 10:00 (przedszkolaki wiek od 4 do 6 lat) oraz 11:00 (szkolniaki w wieku od 7 do 12 lat) do sali fitness w budynku Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Zajęcia poprowadzi Magdalena Krupa. Koszt jednorazowego wejścia na zajęcia to 18 zł, a cena karnetu upoważniającego do wejścia 4 razy w miesiącu to 60 zł. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska.

ZUMBA KIDS to propozycja dla dzieci, ale nie zapominamy o tych odrobinę starszych, dla których mamy równie atrakcyjne propozycje w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em. W ofercie są zajęcia w salach fitness oraz w elbląskich basenach. Warto skorzystać z Zumby dla dorosłych we wtorki i czwartki. Te zajęcia podzielone są na dwie grupy – początkującą i zaawansowaną. Jeśli zamiast tańca połączonego z fitnessem wolisz bardziej klasyczne ćwiczenia, podczas których poprawisz sylwetkę i kondycję, przyjdź na Turbo Spalanie w poniedziałki i środy. W te same dni możesz skorzystać z Jogi. Zajęcia te odbywają się w budynku Lodowiska Helena. Nowością w tym sezonie, oprócz Zumby Kids, są zajęcia, których nazwa mówi sama za siebie – Zdrowy Kręgosłup – zapraszamy na nie do sali fitness w Krytej Pływalni w środy. Jeśli natomiast wolisz ruch w wodzie jako alternatywę do ćwiczeń „na sucho”, skorzystaj z różnych form Aqua Fitness. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych, w obu miejskich basenach – w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka oraz w Krytej Pływalni. Natomiast z myślą o osobach w wieku 60+ prowadzimy zajęcia Aqua Senior (w środy w CRW Dolinka i soboty w Krytej Pływalni). Wszelkie szczegóły, dni i godziny zajęć, dostępne są na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w zakładce Aktywuj się z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR